İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfa TO %0,36 !

bacardi_a

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 30 günlük adsense TO 0.36. Sayfam ingilizce blog ama genelde topladığım haberleri koyuyorum. Ziyaretçiler %90 google görsellerden geliyor. Bazen günde 500 sayfa gösterimi oluyor 0 tık.
Görsellerden geldiği için mi bu kadar düşük acaba adsense TO.

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Olabilir, Kullanıcı görseli kullanmak için geliyorsa sayfayı ziyaret dahi etmeyebilir.

bacardi_a

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında görsellerden gelince direk sayfayı açacak şekilde bir script eklemiştim. Bu nedenle her görselden gelen aslında sayfama giriyor.
Ama özgün içeriğin çok olmaması kötü yönde etkileyebilir:

01 Nis 2012 – 10 Nis 2012
Sayfa görüntüleme sayısı : 4.032
Tıklamalar: 11
Sayfa TO: 0,27%
TBM: 0,41 $
Tahmini kazanç : 4,50 $

Geçen ay 6.012 gösterime 40 tık 19,5 $ gelir vardı.

asiboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bir blogspot açtım osmnlı tarihi ile ilgili kitaptan yazıyorum hepsini sizce ? google amca bni severmi ? ,

bacardi_a

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bir blogspot açtım osmnlı tarihi ile ilgili kitaptan yazıyorum hepsini sizce ? google amca bni severmi ? ,

Yazınızı google translate ile ingilizceye çevirip bol görsel malzeme kullanın. Böylece hem özgün yazı olur hem de tık başı gelirlerde ingilizce sitelerin avantajını elde edersiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5