İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Sayfa To" Çok Düşük, Kafayı Yiyeceğim

gsmarenasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar üzerinde ciddi emek harcadığım bir sitem var. Şu an günlük 1000 tekil ziyaretçim var. Ama reklam tıklanma oranları çok düşük. Sitem bu
Fikri olan var mı?
Sitenin Türkçe olması sebebiyle tık başına gelirin düşük olmasını anlarım da, bu kadar düşük tıklanma can sıkıyor. Forumda okuduğum kadarıyla 1000 sayfa gösteriminde 30 tık falan almak gerekiyor başarılı bir reklam düzeni ile. Ben ise ne yapacağımı şaşırdım.

nx9j41.png

Not: Az önce bir şey fark ettim. Postlar IE rezil duruyor. Sidebar aşağılara kaymış. Firefoxta sorun yok. Offf ya. Nedir bu kara baht.

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gsmarenasi kardeşim sitene baktım bu kadar gösterime bu kadar tık olması normal değil reklam yerleşimleri pek olmamış.Benimde teknoloji ile alakalı sitem var düşük hit olmasına rahmen tıklamalar oluyor senin bu tekille uçman lazım :)
sana tavsiye oalrak şunları diyebilirim yan sidebara sağ tarafa yani kare reklam koy 300x250. konun altına değilde üstüne reklam koy bu şekilde yüksek oranda tıklama sağlarsın her zaman içeriğin başındaki reklamlar daha çok tıklanır ve text reklam kullanmaya ağırlık ver ayrıca tasarımdaki renklerle uygun yaparsan text reklamları tıklanma oranı yükselecektir sitenin tekil hitide güzel çok iyi kazanabilirsin.
yardımcı olabilirsek ne mutlu bize.bol kazançlar iyi günler :)

gsmarenasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gsmarenasi kardeşim sitene baktım bu kadar gösterime bu kadar tık olması normal değil reklam yerleşimleri pek olmamış.Benimde teknoloji ile alakalı sitem var düşük hit olmasına rahmen tıklamalar oluyor senin bu tekille uçman lazım :)
sana tavsiye oalrak şunları diyebilirim yan sidebara sağ tarafa yani kare reklam koy 300x250. konun altına değilde üstüne reklam koy bu şekilde yüksek oranda tıklama sağlarsın her zaman içeriğin başındaki reklamlar daha çok tıklanır ve text reklam kullanmaya ağırlık ver ayrıca tasarımdaki renklerle uygun yaparsan text reklamları tıklanma oranı yükselecektir sitenin tekil hitide güzel çok iyi kazanabilirsin.
yardımcı olabilirsek ne mutlu bize.bol kazançlar iyi günler :)

Hocam tavsiyen için çok sağol. Dediklerini uygulayacağım. Yani insanın o kadar canı sıkılıyor ki, bu kadar az tıklanmaya. Heves falan bırakmıyor. Çünkü günlük 10,000 sayfa gösterimi yapsam 4 dolar kazancağım şu anki haliyle. İnsan değmez diyor içinden.

Önerilere açığım, şimdiden teşekkürler.

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bizde zamanında umutsuzluğa kapılmadık değil ama bu işler sabır işi biliyorsun ama senin için şunu söyleyebilirim ki gerçekten siteye emek harcamışsın tekilide iyi reklamlarıda biraz ön plana çıkardımı gayet iyi kazanç sağlarsın. bu arada bieşy değil :) dieğr arkadaşlarında tavsiyesini alırsın ona göre ortaya karışık bişey yaparsın :)

gsmarenasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizde zamanında umutsuzluğa kapılmadık değil ama bu işler sabır işi biliyorsun ama senin için şunu söyleyebilirim ki gerçekten siteye emek harcamışsın tekilide iyi reklamlarıda biraz ön plana çıkardımı gayet iyi kazanç sağlarsın. bu arada bieşy değil :) dieğr arkadaşlarında tavsiyesini alırsın ona göre ortaya karışık bişey yaparsın :)

renkleri değiştirdim reklamları başa aldım ama nafile :( 1000 sayfa gösterimi 2 tık nedir bu bahtsızlığım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5