İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SAYFALARI.NET projesiyle satılıktır. (ister projeye kullan ister kendine)

vezir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: sayfalari.net
Site için istenen fiyat: 250 TL. bu rakam civarı tekliflerinizi özel mesaj yada konu altına yazarak teklifte bulunun. 1 hafta içinde satmak istiyorum, en iyi teklife satacağım kısmet olursa. Pazarlık sünnettir, ama pazarlık yapıp düşük teklif vereyim derken belki sizden yüksek teklif veren olabilir kaçırırsınız tabi almayı düşünenler...
Sitenin aylık getirisi: yok
Sitenin açılış tarihi: -
Kategori, sitenin içeriği nedir: çok yönlü, değiştirilebilir
Günlük hit sayısı, kaynak link: yok
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: domain kayıt tarihi: 31.05.2007 ,,, domain kayıt bitiş tarihi: 31.05.2010 ---- pr:0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tamamı (script, donanım, türkçeleştirme, proje vs. vs...)
Hosting dahil midir: dahil değil, bir süre durabilir
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: dahil, ücretsiz script-yazılım
Yazılım lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Detaylı Bilgi:

sayfalari.net adresini 2007 yılında kayıt ettirmiştim.

bu domaini önce subdomainde kullanmak için almıştım.

gazete.sayfalari.net, oyun.sayfalari.net vs........ ne kadar gelişebilir sizde aklınıza geliyordur. işte hepsine tek tek ayrı site yapacaktım.

ama bir süre sonra

blog dağıtmayı planlıyordum fakat bazı sebeplerden (sağlık, özel yaşam) böyle bir projeyle ilgilenemeyeceğim kararına vardım son günlerde. zaten bu yüzden gecikti.

blog dağıtımı için wordpress mu ücretsiz yazılımı vardır bilen biliyordur. wordpress gibidir kolaydır. wordpress blogları dağıtılır.

bende bu yazılımla bir süre haşır neşir oldum birçok detayını çözdüm. olmayan dil dosyasını yapıp sıfırdan kendim tr dil dosyası oluşturdum. Yani üye olmaktan tutun birçok yer türkçedir. hatta tr olmayan yer yoktur, çıkarsa istisna olur 1dk içinde tr leştirilir.

Bu gibi detayları alan arkadaş eğer domaini bu işte kullanacak olursa ücretsiz destek verebilirim bu tür başlangıç konularında. Ayrıca yine alıcı arkadaş bu iş için kullanacak olursa domaini TR dil dosyasını ve kendi yazdığım 2 wordpress pluginini de hediye edeceğim. Blog dağıtımında kullanılan, işe yarayan eklentiler. Açıkcası yapılması yönetilmesi gereken pek birşey yok, çoğu şey hazır ve zaten ayarları wordpress yönetici panelinden. Çoğu şey gerçekten hazırdı siteyi ziyaret ederseniz farketmişsinizdir zamanında sitelere adwordse reklam bile vermiştim 1 hafta sonra başlıyor diye. bu sürede 10 test kullanıcısı üye olup denemişti.

sormak istediklerinizi konu altından yada özelden den yazabilirsiniz.

pm atan arkadaşlar konuya mutlaka cevap yazmalarını rica ediyorum.

(çoklu forum satışıdır)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5