İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfalarınıza 1 K Üye Sadece 20 TL. Aynı gün 1k iade.

Cixert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Evet Arkadaşlar yanlış duymadınız sadece 20 TL ve aynı gün 1 k üye elinizde.
Lütfen ciddi arakdaşlar ulaşsın. Sürekli reklam alıyoruz. Vakit kaybına uğratmayın lütfen. http://www.facebook.com/toxinFace profilime mesaj atarak ulaşabilirsiniz. İyi günler.

T

themaniac

Misafir
HOCAM 9tl ye yapan arkadaslar var biz ona cok diyorduk, sen citayi iyice yukselttin. bence fiyati indir yoksa vakit kaybin olur ama kazancin olmaz.
ayrica referans icinde bilinen insanlardan bir kac tanesiyle calis ki guven meselesi de sana kazanim saglar

Cixert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kardeşim piyasayı böyle yaptılar biz napalım. adam 1 M sayfasına 50 TL istio tek bağlantı.
50 TLye 20 k sayfa alırsın yani. düşün.

T

themaniac

Misafir
hocam bak mesajlarin 2, rep puanin 1. eticaret'in 0.
eger isinde iyiysen iyinet'te de cok guzel isler yapabilir, belki tahmininden fazlasini bile kazanabilirsin. ancak once dedigim gibi biraz referans yap kendine, birsey soylediginde insanlarin guvenecegini, kendisininde bir cok referansi olan birileri icin is yap. belki referanslarin icin cok az ucret alirsin, hatta ben cok ucretsiz is dahi yaptim. ama belirli bir yerden sonra artik referanslarin olur ve insanlar aaa bununla is yaptiysa tamam derler ve seninle is yapmaktan cekinmezler.
herhangi bir sorun olursa PM at
hayirli satislar

Cixert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
haklısın ustam. ama ucuzdan başlatırsak millet ucuza alışır ???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi