İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfam Silindi

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşlar bugün bi sayfa açtım neyse 40 hayran sayfayı beğendi ondan sonra facebook/username kısmından isim aldım ismi aldıktan sonra sayfamı hiç bir şekilde görüntüleyemedim, sayfam şudur ; http://www.facebook.com/BildiklerinizveBilmedikleriniz bu sayfayı görüntüleyebilen var mı ?

++

9k bir sayfamda not yazıyorum ama notlar 1 saat sonra sayfama geliyor .s

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
İstediğin sayfa bulunamadı.
Artık geçerli olmayan bir bağlantıya tıklamış veya adresi yanlış yazmış olabilirsin. Bazı internet adresleri büyük/küçük harfe duyarlıdır.
Ana sayfaya dön
Önceki sayfaya geri dön

bende de bu cevabı veriyor :)

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
İstediğin sayfa bulunamadı.
Artık geçerli olmayan bir bağlantıya tıklamış veya adresi yanlış yazmış olabilirsin. Bazı internet adresleri büyük/küçük harfe duyarlıdır.
Ana sayfaya dön
Önceki sayfaya geri dön

bende de bu cevabı veriyor :)
Bendede aynı hatayı veriyor bu sorunu nasıl aşabiliriz acaba ?

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Facebook v.b şeylerle pek alakam yok hocam olsa yardımcı olmaya çalışırım.

AkvaryumZevki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Biliyor muydunuz ?
Hayran kitlemiz artınca paylaşımlar başlayacaktır.

Sayfa açılıyor
Ama ilk yazını gerçekten çok kötü, paylaşım olmayan yerde hayran sayısı nasıl artar acaba.? Siz ufaktan paylaşımlar yapın ki gelenlerde onları paylaşsın. Çünkü artık beğen kısmı kalktı, direk paylaş yapabiliyor hayranlar :)

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Biliyor muydunuz ?
Hayran kitlemiz artınca paylaşımlar başlayacaktır.

Sayfa açılıyor
Ama ilk yazını gerçekten çok kötü, paylaşım olmayan yerde hayran sayısı nasıl artar acaba.? Siz ufaktan paylaşımlar yapın ki gelenlerde onları paylaşsın. Çünkü artık beğen kısmı kalktı, direk paylaş yapabiliyor hayranlar :)

Hocam bugün çok yoğundum işlerin sıklığından eve geçince zaten paylaşım yapacaktım :) teşekkürler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi