İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfama Üye Çekecek

TheFLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Sayfama 1.14$a Kaç Kişi Çekebileceğinizi yazın En iyi Teklifi kabul edeceğim.
Ödeme: PP
Sayfa:fb.com/kursunbilalfann

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
sakız parasına millet senin sayfanla mı uğraşacak? ücretsiz rica etseydin daha çok talep çıkardı.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ben üyelerimi çekiyorum, lastik gibi sünüyorlar valla. Sonra da makinaya 80 derecede atıyorum bu sefer de çekiyorlar küçülüyorlar.

Bu arada, bence teklifin kızılacak bir tarafı yok, o sakız parası değil, iki ekmek parasıdır! Haksızsın Ovettoooooo !!!

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
İki ekmek mi? O fiyata ekmek mi olur? Macro Center'dan bugün aldım daha Francala ekmeğin tanesi 5 TL idi.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Herkes bizim gibi değil, ben Basel'den getirtiyorum günlük ekmeklerimi özet jetimle ona bakılırsa... Lütfen fakir halkımızı da hesaba katarak yazar mısın!

Ayrıca aynı paraya yarım kilo tavuk da alınabiliyor.

İki ekmek mi? O fiyata ekmek mi olur? Macro Center'dan bugün aldım daha Francala ekmeğin tanesi 5 TL idi.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Afedersin, şu sarı ekmeklerden bahsettiğini anlamamıştım. Öyleyse iki ekmek parası eder.

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@Ovetto hocam hala yanlış tutum içerisindesiniz,konu sahibi (ki burda size katılıyorum) gereksiz bir cümle yada amiyane ''basit bir istekte bulunabilir.sanal alem herkezin eşit oldugu tek yerdir.Bu uyumu siz yada başkası bozmaz ise ve istekleri kendinden bilip ona göre cevap verilirse çok daha iyi olur iyinet.Gönül pervasızlık ,patavatsızlık cekmez şayet,kimseyide hakir görmemek lazım :)

para bugün gelir yarın gider una bile muhtac olursunuz belki...

bu sitedede ne çok insan varmış :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5