İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfanıza 1K Yabancı Üye 6 TL!

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhabalar,

Yabancı sayfalar için bu işlemi kullanıyorum. Türk sayfalar için denemeye hiç fırsatım olmadı, Türk var mı diye sormayın lütfen.

Sayfa beğenme olayı kesinlikle auto like değildir. Kişiler sizin sayfa adınızı görerek ve kendi rızalarıyla sayfanızdaki beğen butonuna basarak sayfanıza gelirler. Reklam şeklinde de değil, değişik bir sistem kullanıyoruz. İşlem teslim süresi 3-4 gün sürmektedir. Bu kadar uzun sürmesinin nedeni, auto like şeklinde değilde kişilerin kendi rızalarıyla beğenmeleri.

10K - 20K gibi büyük işler alamıyoruz çünkü çok uzun zaman alırlar ve o kadar uğraşmaya değmez emin olun. Bir kişiye en fazla 2K üye çekimi yapıyoruz bunun süresi 1 hafta civarıdır. Geç olmaz, daha erken olur. Eğer dilerseniz birkaç hafta sonra aynı sayfa için tekrar çalışabiliriz.

1.100 yapar bırakırım. Beğenmekten vazgeçen olursa, bir şey kaybetmezsiniz.

1K yabancı üye: 6TL.
2K yabancı üye: 10TL.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5