İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfayı 100K'ya çıkarmak

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar, benim bir facebook sayfam var şu an 6.500 kişi civarı var. Sayfam sitemin reklamını içeriyor, sitem de şehirfırsatı gibi bir site. Facebook'taki sayfamı 100K'ya çıkarmak istiyorum.

Tekliflerinizi bekliyorum... (Ricam, 100K'ya ne kadar sürede ulaşabileceğinizi de söylerseniz sevinirim)

(Not : İşe hemen başlanmayacak, çünkü bir fiyat belirlendiğinde ona göre bütçeyi ayarlayacağım ve daha sonra çalışmalara başlayacağız...)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
100K ya çıkarmak için fake üyelik yapılacaktır muhtemelen. 100 K lık bir sayfanın yaklaşık 250-500 TL arasında satıldığını düşünürsek, benim tavsiyem hiç girmemen böyle işlere. Kendin reklam vererek arttırabilirsin. Ayrıca sayfana kimseyi yönetici yapma. Sonra o da elinden gider.. Kolay gelsin..

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tavsiyelerin için saol ancak ben zaten yönetici yapamayacağım. Arkadaşın sadece kendi sayfalarında reklam vererek sayfamı 100K'ya ulaştırmak istiyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi