İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayın girişimci

onderkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın girişimci;
Bu yazım bildiri mahiyetindedir. Hepinizin bildiği gibi bir ülkenin ayakta kalabilmesi üretim yapmaya bağlıdır. Ülkemizde öyle konu ve bilgiler var ki hiç kimse bunları bilmediği için uygulamaya koyamamıştır. Şimdi böyle bir olay ve bilgiden bahsedeceğim. Konu sarı ve kırmızı demir oksit toz boyalarıdır. Toz boyaları üzerinden ülkemizde 50 yıldır iki büyük fabrika çalışmakta idi. Ne varki üretim metotları çok verimsiz ve pahalı olduğu için çin malları karşısında piyasada tutunamayıp kapanmıştır. Ben ise uzun ve yorucu çalışmalarımdan sonra yepyeni bir metot gerçekleştirip buna uygun bizimde üretim yapabileceğimiz inancına erişti. Bu metotla hem yüksek üretim hem de çok ucuza üretim yapmak mümkün olmaktadır. Açıklayayım; kapanan fabrikaların bu metot ile üretimlerini 5 misli artırmakta maliyet ise 5 de 1 oranında azalmaktadır. Bunun sonucu olarak mal maliyeti Çin mallarının Türkiye’ye maliyetinin yarısına kadar düşebilmektedir. Kısacası Çin malları rakip olmaktan çıkacaktır. Böyle durumda kapanan iki fabrika kapanmayacaktı. Ne var ki her ikisi de tesislerini tümüyle dağıttılar. Buluşumun sağlayacağı diğer bir özellik daha var. Oda verimli ve ucuz mal üretmesidir. Aynı madenle yatırım maliyeti de çok düşük rakamlara inebilmektedir. Örneğin; 100 ton üretim yapan bir fabrika sadece 100 bin liraya kurulabilir. Bunun bir anlamı da ayda 100 bin lira kar demektir. Umut ediyorum ki bu bilgiyi gerçekleştirmek isteyen pek çok girişimci vardır. En zor olanı benden şüphe edilmesidir. Bu da birkaç müzakere sonrasında aşılabilir.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ciddiyseniz, iddialarınızı bilimsel olarak test sonuçlarıyla ispatlayabiliyorsanız ve ürününüzün patenti varsa size yardımcı olabilirim. Bu konuda size yardımcı olabilecek büyük yatırımcılar tanıyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Karlukun atıcağı benzer bir yazı yazıcaktım ;)

Yatırım almak istiyorsanız bazı kriterleri sağlamanız lazım.Patent değil faydalı model alabilirsiniz büyük bi ihtimal, varsa çıkmış belge veya başvurunuz bana yollayın inceleyeyim.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Karlukun atıcağı benzer bir yazı yazıcaktım ;)

Yatırım almak istiyorsanız bazı kriterleri sağlamanız lazım.Patent değil faydalı model alabilirsiniz büyük bi ihtimal, varsa çıkmış belge veya başvurunuz bana yollayın inceleyeyim.

"Bakalım hangi Ejder girişimcinin istediklerini karşılayabilecek?"
:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5