İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayın yawhoo.net adminine

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağolun

İste demek istediğim dönup dolasıp aynı yere gelmesi.Herseyi tam hazırlayıp bu tür bir işe girsen inan baya etkili olurdu.

P.S: SAYFANIN GORUNTUSU ICIN UZGUNUM, BAZI ASILSIZ OLUMSUZ TEPKILER YUZUNDEN

GEREKLI HAZIRLIGI YAPAMADAN BIRAZ OZENSIZ BI SEKILDE OLUSTURULDU.

SCAN KALITESI DE BIRAZ KOTU,

BU SAYFA YENILENENE KADAR IDARE EDIN ISTE.. :)

SAYGILAR

bu kısımıda yeni yapmıssın sanırım.

Herneyse size basarılar..Ama daha genis bir içerik hazırla sana gerekli örnek alıcagın bir adreste vermiştim. www.dalga.org u incelersen sevinirim.

iyinet admin yine tel konusması gibi oldu sanırım :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bossek kardes:

http://www.reklamparki.com
http://www.mebbilgisayar.com/

arasındaki farkı acıklarsan sevinirim, sanırım reklamparki.com sizindi. :)

ayrıca yukardaki, olay aslında benim ne kadar acık sozlu oldugumu sanırsam gosteriyor.

yukarda yazdıkların "benim beni anlayan arkadaslara, sitemden duyurdugum kisisel bir notum..."

gazetede boyle bir organizasyonu duyurmak inanın pek kolay degil.

Academy English in çalısmaları dolayısıyla bizzat ilgilendiler... Nicin sozlesme sartlarını duyuramadıgımızı da belirttim... Ayrıca Yarısma sonlandırma tarihini sitesini ekleyen herkes sanırsam cok onceden gordu.

lütfen çekinceleri olanlar yukarıda belirttiğim adrese bizzat gelip görüssünler...

kurum gizliligi uyarınca bu tarz dokumanlar alenen uzerinde netlestirmeler yapılmadan duyurulamaz.

p.s: ayrıca iyinet adminden rica ediyorum... gerekirse bu konuda gecen konusmları denetlesin.. bu baslıktaki konular istenmeyen noktalara dogru gidiyor.

herkese iyi calısmalar....

Saygılarımla

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) fark yok ki

ben sana fark var demedim dikkat edersen bazı topicler aldında template kullanıdımı söyledim.oke ben template kullanmadım demedim.Aradaki fark reklamparki daha estetik duruyo :)

Herneyse konusu saptırmayalımda...Gazete dediğin vatanın my pc eki.dolayısıyla bu adamlara içerik lazım.yani kolay bir iş.Basınla ilişkili oldugum için bu konuları iyi bilirim.Ben kendi görüslerimi söyledim sadece ki bunda da haklı buluyorum kendimi.Toplist ile webmaster yarısmasını anlayamadım...

Bol sütlü 4 küp sekerli kahve içerim...

Acıklama falan yapıcagına ki mart a kadarmıs baze uzun bir zaman :) fırsat bu fırsat i bir script ayarla. güzel bir sistem oturt katılımlar o zaman cogalır

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"emeklemeden yurumeyi ogrenemezsin"

tesekkur ederim elestiriler icin.

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rica ederim

Benimki biraz elestiri ile karısık.yani ilersini görerek hareket et ne sana nede calısmakta oldugun kuruma zarar gelmesin.Bir cok kişi cıktı böyle ortadan kayboldular.Ben sana teklifte bulundum gerekli güzel bir sistemi yap tanıtım konusunda sana destek olurum.

Saygılar ,Başarılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5