İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SBD Nasıl TL'ye Çevirilir ? Kolay ve Hızlı ( Resimli Anlatım )

sevkibilge

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Herkese Merhaba;

SBD'lerinizi kolay ve hızlı şekilde nasıl TL'ye dönüştürebilirsiniz bugün ona değineceğiz değerli iyinet üyeleri.

Bitcoin Türkiye Forumu | Borsa&Altcoin Destek

Resimleri sırasıyla takip ederek ilerlemeyi unutmayın. Resimlere tıklayarak büyük ekranda açabilirsiniz.Konu altına sorularınızı yazabilirsiniz.

Başlayalım

Mevcut SBD'miz 2.565
Üzerine tıklıyoruz

Yg0WOk.png

Ardından açılan menüde Sell kısmına tıklıyoruz
8YB2N1.png

Bizi Blocktrades sayfasına yönlendiriyor ve sırayla numaralı yerlere gerekli bilgileri yazıyoruz.
1-) TL ye dönüştürmek istediğimiz SBD miktarı
2-) Dönüştürmek istediğimiz coin türü ( Önce farklı bir coine ardından TL'ye dönüştüreceğiz )
3-) Coin Cüzdan Adresimiz
4-) Tıklıyoruz

D7Z6y3.png

Get deposit adress'e tıkladıktan sonra bizi kullanıcı adı teyit sayfasına yönlendiriyor ve kullanıcı adımızı girip yandaki butona tıklıyoruz
m2B7J4.png

Ardından SteemConnect'e yönlendiriyor.Continue'a tıklayarak devam ediyoruz.
EPo6yg.png

Hesap bilgilerimizi giriyoruz
jyZ1QW.png

İşlem tamamlandı click here'a tıklıyoruz ve sekme kapanıyor.
2JANEE.png

Steemit'i kontrol ediyoruz işlem tamamlanmış mı diye
BLY6yL.png

Ardından yazmış olduğumuz cüzdan adresini kontrol ediyoruz. Ben koineks hesabımdaki ETH cüzdanımı kullanmıştım.Siz istediğiniz borsa ve cüzdanı kullanabilirsiniz.
Z94QO3.png

Transfer gelmiş.Hemen satış işlemi yapıyoruz.
oOv86X.png

Satış emri verdikten sonra bir süre bekliyoruz. Güncel fiyattan satış yaparsanız en fazla 1 dakika beklersiniz.Ve sonuç 2 SBD bakiyemize 26 TL olarak eklendi.
lOlrbQ.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5