SCIO Terapi İzmir

enzame

0
İyinet Üyesi
Katılım
17 Şubat 2016
Mesajlar
10
Reaction score
0
SCIO Terapi teknoloji, modern tıbbın ve uzak doğu tıbbının buluştuğu bir yöntemdir. Kelime anlamı olarak bilimsek arayüz işletim sistemi anlamına gelmektedir.
Vücudunuzdaki olası enerji blokaj noktaları tespit edilmesi için; el, ayak bilekleri ve başınıza bağlanan alıcılarla vücudunuzun yaydığı frekanslar daha önce 60.000 denekten alınan frekanslarla karşılaştırılmak üzere SCIO cihazı üzerinden bir bilgisayara aktarılıyor. Bu enerji akışının sekteye uğradığı noktaların analiz edilmesiyle daha önce yaşadığınız sağlık sorunları, şu an vücudunuzda görünen sorunlar ve ileriye dönük olarak ortaya çıkması muhtemel sorunlar tespit ediliyor. Bu teşhis 4 dakikalık bir işlem. Ardından sizin farkında dahi olmadığınız bir çok sorunlu noktanız üzerine sağlıklı insanda olması gereken frekanslar gönderilerek terapi, tedavi süreci başlıyor. SCIO fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan sağlığınızın olabilecek en üst düzey şartlarını yakalamanıza yardımcı olur. NASA’lı bilim adamları tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş olan bu sistem kuantum fiziğinin, enerji ve tıbbın bilgilerine dayanır.
SCIO ile bağımlılıklardan kurtulma, parazit, dikkat dağınıklığı, alerjenler, stres, bakteri ve virüsler, sinir sistemi rahatsızlıkları, kas ve kemik sistemi rahatsızlıkları, sindirim rahatsızlıkları, kadın hastalıkları, psikolojik ve ruhsal sorunlar gibi insan vücudu ve duygu dünyası ile ilgili tüm sorunlara karşı çalışma yapılabiliyor. Bunun yanı sıra odaklanma, dikkat, konsantrasyon, kondisyon gibi konularda iyileştirici etkileri nedeniyle öğrenci ve sporcularda da kullanılıyor. Sistem sizden aldığı frekansları bazı gıdaların frekansıyla karşılaştırarak ne yiyip ne yememeniz gerektiğini de size söyleyebiliyor.
Kuantum Biofeedback sistemi, Biofeedback (biyolojik geri bildirim) ve biyorezonansı bir araya getirmiştir. Bedenin kendini iyileştirme kapasitesini uyararak, tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir. Tüm fiziksel ve ruhsal dengesizlikler önce kişinin kendi enerji sisteminde başlar. Kişinin vücudundaki her bir organ kendi enerjisiyle titreşir. Bu titreşim enerjisi toksinler, mikroorganizmalar vs. sonucu bozulduğunda organ fonksiyonlarını kaybetmeye başlar. Titreşim veya enerji terapi, hücresel düzeyde her organın kendi titreşim frekanslarını düzene koyarak çalışır ve böylece organ dengelenmeye, yenilenmeye ve iyileşmeye başlar.
Organlarınızdan gelen enerjik yanıt, olması gereken enerjisel frekansa ulaşıncaya kadar, sistem özgün frekansı ile organları beslemeye devam edecektir. Vücudumuzun birçok bölgesi terapi sonrasında doğal frekansında titreştiği zaman, kendini iyileştirmek için daha yüksek enerjisel frekansa sahip olur. Kuantum Biofeedback cihazı’nın test sonucunda verdiği bilgiler, standart tıbbi testlerin (laboratuar testleri, radyolojik tetkikler) sağladığı bilgilerden farklıdır. Sağlığınızı bütünsel olarak ele alarak bir yaklaşım sunmak için fiziksel, duygusal, psikolojik, toplumsal ve çevresel açılardan inceler.
Kuantum Biofeedback cihazı, kişinin vücudunu aynen bir bilgisayardaki virüs tarama programı gibi baştan aşağı tarar. Her türlü dengesizliği araştırır; alerjiler ve gıda duyarlılığı, toksinler, virüsler, beslenme yetersizlikleri, vücudun zayıf olduğu bölgeler gibi hususlar ile ilgili biyolojik tepkiler ve vücudumuzun tepkisel cevapları kaydedilir. Böylece vücudun ihtiyaçları, çalışmayan veya iyi çalışmayan vücut fonksiyonları ile vücudun risk taşıdığı enerji sistemleri ve organlar tespit edilir.
Biofeedback sisteminde frekanslar, kişinin el bileklerine, ayak bileklerine ve başına elektrotlar bağlayarak iletiliyor. Seanslar bir buçuk saat sürüyor. İlk önce cihaz kendini kalibre ediyor, bunu Kişinin normal reaksiyon seviyeleri belirleniyor, ayrıca eğer kişi üzerinde herhangi bir jeopatik stres tespit edildiğinde, bu stresin nötrlenmesi için bir çalışma yapılıyor. Vücudunuzda hangi organınız hassas? Kanser riskiniz var mı? Genetik geçişli bir hastalığa sahip misiniz? Şeker hastası olabilir misiniz? Psikolojik ve fiziksel travmalarınız var mı? Doğru besleniyor musunuz? Alerjiniz var mı? Nelere alerjiniz var? Zihninizi meşgul eden problemleriniz çok mu? Organlarınızı etkileyen toksinler neler? Detoksa ihtiyacınız var mı? Hücre yaşınız ve beden yaşınız kaç? Metabolizma hızınızı biliyor musunuz? Vücut enerji yaşınız kaç?...vs

İletişim Bilgileri
1732 Sokak No:7 Şebnem Apt. K:1 D:1,
Karşıyaka / İzmir
0232 368 61 62 - 0 532 156 42 80
Email: [email protected]
Web: onderergin.net
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst