İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SCPortal v1.0 İçerik Yönetim Sistemi(Hosting Bağımsız, Domaine Lisans)

gurel0619

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat : 100 TL
Site dosyalarını size domaine lisanslı olarak teslim ediyoruz.

Merhaba Arkadaşlar,
Tasarımı ve kodlaması tamamen bize ait olan SCPortal asp.net ile yazılmıştır. Domaine lisanslı olarak dosyalar teslim edilecektir.

Fazla uzatmadan script özelliklerini inceleyebileceğiniz ve demosuna bakabileceğiniz linkleri veriyorum. Demo inceleme adresinden admin paneline de bakabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre panel giriş sayfasında yazmaktadır.

Scriptin özellikleri : http://sistemcini.com/site-kur-scportal-ucuz-web-sitesi

Scriptin Demosu : http://sistemcini.com/ucuz-web-sitesi-demo

Ödeme seçenekleri;
PTT, İş Bankası, Vakıf Bank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Bank Asya ile havale yapabilir, ya da sanalpazar.com üzerinden taksitli komisyonsuz satın alabilirsiniz. Spariş formunu doldurduğunuzda hesap numaralarını görebilirsiniz. Sitemizde bulunan canlı destek üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Sistem Cini Ekibi

gurel0619

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatta revize yapıldı. Script Fiyatı : 100 TL
Site dosyalarını size domaine lisanslı olarak teslim ediyoruz.

Gnusmas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar boş mesaj atanlardan değilim, belkide moderatorler uyarı verecekler ama gerçekten tasarımı çok hoş görünüyor ve özellikeride oldukça iyi fiyatı çok uygun göründü bu scripti 100 tl'ye satmanız emeğinize saygısızlık olur fiyatı biraz daha yükseltmenizi öneririm. Yinede bu benim görüşürüm kimseyi etkileyemem.

Tebrikler çalışmanız için. hayırlı satışlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5