İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Fiyatına Güzel Domainli Video Sitesi Uygun Fiyata

emrekarabulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10.net satış konusu: http://www.r10.net/yeni-site/812180-4-apili-v4-lisansli-video-sitesi-acik-arttirimda.html
Site adresi : tıkla
Hemen Al: 120 tl (90Tl ye düşürüldü)
Kategori, sitenin içeriği nedir: Komik Videolar
Günlük hit sayısı, kaynak link: yeni site
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 3haftalık site
Hosting dahil midir: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: v4 video scripti
Yazılım lisans sonlanma zamanı: sınırsız

Siteyi büyük bir hevesle açtım arkadaşlar ama başka projelerim olduğu için satışa sunuyorum.Sitenin scripti Web_scripti nickli arkadaşımızın sattığı v4 scriptidir.4 api sistemi bulunmaktadır(facebook video,yahoo video,youtube ve google video).Kullanıcı arama yaptığı zaman bu 4 siteden arama ile ilgili sonuçları çıkarır.Ziyaretçi videoyu tıkladığı an otomatikmen sitenin videosu olur.Sandbox içinde scripti satan arkadaşımız özel tedbirler almıştır.Script hakkında yukarıdaki linkden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki resimlerde de gördüğünüz gibi sadece komik videolar izle arama hacmi 90.500.Keywordla alakalı aylık arama hacmi ise 301.000.Resimleri daha net görmek için resimin üzerine tıklayınız arkadaşlar.

Site yeni olduğu için hiti yoktur arkadaşlar.Facebookdan hit çekilmektedir.Siteyi alacak arkadaş gerekli optimizasyonu yaparak siteyi keyword kelimesin de üst sıralara kolaylıkla çıkarabilir.Domain isimtescilde kayıtlıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi