İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script İstekleriniz

mondschein

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teknoloji sitesi için bir script arıyorum. kullanımı kolay, wp olmayan bir php var mı ?

H

halilarici

Misafir
Premium un bittiği gün yaptığı sorun.Teşekkürler tekrardan.

Ekleme : Bağışlayın ama burda hiçbir dosya yok :eek:ha: Eksik verdiniz anladığım kadarıyla ?

Denemediğim Scriptlerden biriydi bu.Bilemiyorum Arşive bakıyım bir başka varmı Çeviri Türü var.Ekşisözlük türü yok malesef.

Ekleme:
teknoloji sitesi için bir script arıyorum. kullanımı kolay, wp olmayan bir php var mı ?

Malesef.

Ekleme:
Sağlık olsun yerine istek geçerliyse, wp film botu veya dle film botuda olabilir ;)

Malesef.

Ekleme:
Baharat sitesi için uygun bir script var mı ? :)

Baharatla uğraşmadım. Malesef.:ağla:

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam Merhabalar
Acaba elinizde radyolarburada gibi radyoları listeliye bileceğim php tabanlı bastit ahım şahım bişi olmasına gerek yok varsa alabilirmiyim arşivinizde

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Profesyonel bir link kısaltma scpriti istiyorum.
Üye olunabilsin. Panellerinden linkleri düzenleyebilsinler. istatistikleri görsünler felan :)

Elinizde varsa konuya ekleyince PMnizi bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5