İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Yazdırılacak -php

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba
öncelikle scriptin gereksiz yere sunucu yemesine sebep olan kodlama hatalarının yapılmadan kodlanmasını istiyorum. Elimdeki bazı scriptleri coderlara gösterdiğimde yanlış kodlandığı için sunucuyu çok yoruyor diyorlar.Bu yeni kodlanmasını istediğim scriptte de aynısını yaşamak istemiyorum.

Çok karmaşık bir sistem istemiyorum sade ama hoş bir tasarım içine giydirilmiş olması şart scriptin. Yani tasarım önemli.

-Davetiyeli üyelik ve üyelik talebi formu şeklinde gerçekleşicik üyelik.
-Üyeler İstedikleri kategorilere yazılar yazıcaklar
-Yazılan her yazı yorumlanabilecek
-Her yazının altında Bu yazarın diğer yazılarını göster , yazarın profilini göster, alkışlayan listesini göster, yazara msg gönder yer alıcak Sol kısmında da Alkışla butonu olucak (Şablon itiraf.com benzeri)
-Gelişmiş bir admin paneli olacak. Ana sayfada listelenmesini istediğim yazı sayısını oradan belirlicem. Yazıları , yorumları ve üyelikleri onaylıyıp silebilmeliyim. Yine admin panelden kontrollü bir reklam yönetim kısmı olmalı. Yazıların ortasına sitenin soluna yada sağını belirlediğimiz yerlere reklam yerleşimini oradan yapabilmeliyim.
-Sitenin solunda yada sağında (buda admin panelden belirlenebilmeli) En çok yazı yazan 10 kişi ve en çok alkış alan 10 yazıyı koyabilmeliyim. ( Bu her kategori için ayrı ayrı çalışıcak)
-Üyeleri mesaj sayılarına göre rütbelendirebilmeliyim.
-Üyeler mesaj yazarken etiket girebilmelilier. Yazının en altında bunun için ayrılmış bir bölüm (örnek WP) Girilen bu etiketler sitenin sağında yada solunda 10 yada 20 tane (yine admin panelden belirlenicek) gösterim yapırılacak.
-Çok gelişmiş bir arama kısmı - yazara göre - kategoriye göre gibi.
-Üyeler arası mesajlaşma - Admin panelden tüm üyelere mesaj gönderebilme imkanı.
-Linkler siteadi.com/kategori/mesaj_basligi.htm olacak.

Bir kaç ayrıntı daha var onlarıda özelden görüşürüz. Proje belirtilen sürede bitirilmeli. Ödeme iş tamamen bitip script bana teslim edildiğinde yapılacak bunun aksini talep etmeyin lütfen. Script sadece bana ait olup başkasına satılmayacak. Bu sebeple lütfen itraderi yüksek güvenilir arkadaşlar yazsınlar. Ayrıca dediğim gibi tasarım önemli bunuda halledebilcekseniz yazın. Çok uçuk fiyatlar istemeden referanslarınız ile beraber özel mesaj gönderirseniz sevinirim.

ErgumSoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediklerini yapabilirim. Zaten bir script yazmıştım sadece yorum yazma özelliği yoktu onuda senin için eklerim. Tasarım konusuna gelince cıvıl cıvıl renkli tema yapar, dikkatleri çekmeyi başarırım;) Eğer eklersen ücrette de anlaşırız;)

[email protected]

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2500 ytl ye yazabiliriz istediğiniz scripti.
uygun ise pm atınız.

OIYI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ; aspx, jsp portali dusunurseniz

Referances : www.bizimalem.com

Tum system objeleri subdomainlarda calistirilmaktadir. uyelik.siteadi.com , preminium.siteadi.com , gold.siteadi.com , silver.siteadi.com , video.siteadi.com , news.siteadi.com , images.siteadi.com, blog.siteadi.com seklinde

Lisans sozlesmesi, Fatura, Global Register onayi.

fiyat: 4.500 (3 Language Auto Ulkeye Gore Secim) - 6.200 ( 10 Language Auto Ulkeye Gore Secim) ytl

ilgilenirseniz profilimden ulasabiliriniz.

ßalduk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ay da teslim eder 4000 YTL 'ye yazarım, ancak çalışma başlamadan sözleşme yaparım.

İlgilenirseniz özel mesajınızı bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5