İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SDC v.1 Blog Teması

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Merhaba iyinet ailesi wordpress tema entegre öğrenmeye başladım ilk entegre ettiğim temayıda sizlerle paylaşmak istedim

Sanırım temada fazla reklam alanı kullanmışım, aksine ikici entegre ettiğim temadada reklam alanı yok :)

Temanın css hali mevcuttur. Sitemizden bulabilirsiniz.

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]PSD için [/font]Müjdat Sayar’a[font=Tahoma, Geneva, sans-serif] CSS döktüğü içinde [/font]WMaracında Konyalı’[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]ya [/font][font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Teşekkür ederiz[/font]

TEMA KURULUM ve ÖZELLİKLERİ
  • Temayı konun altındaki sunuculardan indirin
  • FTP programı ile sunucunuza atın ve Admin panelinden temayı aktifleştirin
  • Temada resimleri göstermek için özel alan kullanın ” [font=Tahoma, Geneva, sans-serif]resim[/font] “
  • Kaynak link belirtirken özel alan kullanın ” [font=Tahoma, Geneva, sans-serif]kaynak[/font] “
  • Eklentilerden “ [font=Tahoma, Geneva, sans-serif]wp-postviews[/font] ” eklentisini kurmanız gerekmektedir.
  • Popüler konuları yorum sayısına göre sıralamaktadır.
  • Son olarak tema altındaki linki kaldırmazsanız seviniriz.
[font=arial, tahoma, calibri]
t01rz.png
[/font]

[font=arial, tahoma, calibri]KAYNAK - SUNUCU 1 - SUNUCU 2 - SUNUCU 3 - DEMO[/font]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5