Sıfır Seagate Backup Plus 2.5" Adaptörsüz 1TB USB 3.0

ekrem_58_1905

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Mart 2010
Mesajlar
99
Reaction score
0
SEAGATE BACKUP PLUS 2.5" 1TB USB 3.0 ADAPTÖRSÜZ+ 2 YIL GARANTİ


Arkadaşlar ürünler sıfır ve 2 yıl garantilidir. Kargo ücreti alıcıya aittir.Ödeme yolları: İşbank,Kuveyttürk,Yapıkredi,Ziraat,Akbank,Finansba nk

Fiyat: 120 TL

Güncel Stok: 12

Sanalpazar: http://www.sanalpazar.com/Seagate-Ba....0__isp8329113

Yaşam, hızlı geçer. Hiçbir şeyi kaybetmeyin.

Seagate’in Backup Plus taşınabilir diski, yaşamınızın kalan kısmına engel olmaksızın bütün dijital yaşamınızı kolayca koruma ve paylaşma yoludur.
 • - Eşyalarınızı kolay ve esnek yedeklemelerle koruyun
 • -Sosyal ağlarınızdan fotoğrafları otomatik olarak kaydedin
 • - Fotoğraf ve videoları tek tıkla sosyal ağlarda paylaşın
 • - Thunderbolt™ teknolojisine veya FireWire® 800’e yükselterek, aktarma hızlarınızı kolayca artırın
 • windows-7-icon-31x36.jpg
 • windows-xp-31x36.jpg
 • mac-icon-31x36.jpg
backup-plus-portable-overview-1.jpg

Backup Plus nedir?

Backup Plus, Seagate’in fotoğraf ve filmlerle daha fazlasını yapmanıza izin veren, dijital yaşamınızdaki her şeyi koruyan ve onu kolay anlaşılır tek bir panodan yöneten inanılmaz harici disk serisidir.
 • - İki kolay yedekleme seçeneği arasından birini seçin (otomatik veya planlanan)
 • -Çevrimiçi olarak paylaştığınız fotoğrafları otomatik olarak kaydedin
 • - Fotoğrafları ve videoları Facebook ve Flickr gibi sosyal ağlarda paylaşın
 • - Değiştirilebilir adaptörleriyle bağlantınızı anında yükseltin
backup-plus-portable-overview-2.jpg

Kolay yedekleme.

Seagate Dashboard üzerinden iki kolay yedekleme seçeneğinden birini seçin ve sonra onu unutun.


backup-plus-portable-overview-3.jpg

Kibar, taşınabilir tasarım.

Eşyalarınızın her yerde güvende olmasını sağlayın. USB gücü, harici bir güç kaynağı gerekmediği anlamına gelir.


backup-plus-portable-overview-4.jpg

PC veya Mac ile çalışır.

Yeniden biçimlendirmeksizin PC veya Mac bilgisayarınızda değişmeli olarak kullanın.
backup-plus-portable-overview-5.jpg

USB 3.0 tak-çalıştır.

(Ayrı satılan) ek adaptörlerle kolayca Thunderbolt™ teknolojisine veya FireWire® 800’e de yükseltebilirsiniz. USB 3.0 ayrıca USB 2.0 ile geriye de uyumludur.Özellikler

backup-plus-portable-feature-1.jpg

Koru…
Fotoğraflar, videolar ve daha fazlası – hem de yolda.


Yaşam, sonsuza kadar hatırlamak isteyeceğiniz inanılmaz anlarla doludur. Backup Plus taşınabilir disk, gittiğiniz yerde yanınızda giderek kolay tak-çalıştır yedeklemeleri sunar. Böylece başınız bir "yaşam dersi gelse" bile hatıralarınızın her zaman korunmuş olduğunu bilirsiniz.


backup-plus-portable-feature-2.jpg

Kaydet…
Tek tıklamayla sosyal yaşamınıza ulaşın.


Facebook veya Flickr’da kaç fotoğraf paylaştığınızı düşünün. Backup Plus sayesinde bunları kolayca doğrudan diskinize indirebilir ve böylece yaşamınızın daha da fazlası güvenli ve güvende kalır.


backup-plus-portable-feature-3.jpg

Paylaş…
En sevdiğiniz anları anında hazırdır.


Backup Plus ile hatıralarınız diskinizde "hapis" kalmaz. Tek bir tıklamayla fotoğraf ve videolarınızı doğrudan Backup Plus diskinizden kolayca Facebook ve Flickr veya YouTube’de paylaşabilirsiniz.


backup-plus-portable-feature-4.jpg

Yükselt…
Bağlantınız anında hazırdır.


Thunderbolt™ teknolojisi veya USB 3.0 olan yeni bir bilgisayar mı alıyorsunuz? Hiç sorun değil. Bağlantınızı değiştirmek, yeni bir adaptörü takmak kadar kolay.* Dolayısıyla yükseltme yaptığınızda bile Backup Plus diskiniz, doğrudan sizinle birlikte yükseltme yapabilir.
* Ek adaptörler ayrı satılır.

Editörün Ürün İncelemesi

Seagate Backup Plus

Sosyal ağlarınızı yedekleyen ve güncelleme desteğini sunan efsane ürün.

101.jpg

Seagate’in yeni taşınabilir disk ailesi Backup Plus, kullanıcılara akla gelen standartların çok daha ötesinde özellikler sunuyor. Yeni ailenin hem 3.5 inç’lik masaüstü, hem de 2.5 inç’lik taşınabilir sürümleri mevcut. Masaüstü modeller tahmin edilebileceği gibi daha büyük ve çalışabilmeleri için güç adaptörü gerektiriyor. Kapasiteleri 1 TB, 2 TB, 3 TB ve 4 TB olarak seçilebiliyor. Kapasite ve boyut seçenekleri dışında taşınabilir olan seçeneklerle arada hiçbir fark yok. Taşınabilir olan modellerde ise kapasite seçenekleri 500 GB, 750 GB ve 1 TB şeklinde. Biraz önce de söylediğimiz gibi kullanıcılara standartlardan çok daha farklı özellikler sunuluyor. Yeri gelmişken dört farklı renk seçeneğinin olduğun da belirtelim. Siyah ve grinin yanı sıra kırmızı ve mavi gibi seçeneklere de yönelebilirsiniz.

Seagate Backup Plus’un en önemli özelliği sosyal medya hesaplarınızla entegre olarak çalışabilmesi. Sosyal ağlarınızdaki tüm fotoğraflarınızı tek bir komutla yedekleyebilirsiniz. Veya fotoğraf ve videolarınızı tek bir tıkla sosyal hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. USB 3.0 arabirimi sayesinde zaten yeterli performansı fazlasıyla sunmayı başaran üründe güncelleme yapma şansınız da söz konusu. Eğer FireWire 800 veya daha hızlı olan yeni nesil Thunderbolt arabirimi kullanmak istiyorsanız, Seagate’in ek olarak sattığı adaptörleri edinerek Backup Plus’a bağlayabilirsiniz. USM arayüzü sayesinde taşınabilir diskinizin sahip olduğu arabirimi değiştirmek oldukça kolay.

Seagate Backup Plus’ın başarılı bir ürün olmasında elbette yazılımların da payı var. Firmanın geliştirdiği Dashboard uygulaması sayesinde yedekleme yapma, kaydetme ve paylaşma seçeneklerini dilediğinizce belirtebilirsiniz. Genel olarak bakıldığında Seagate Backup Plus, piyasanın en iyilerinden biri. Sağlam gövdesi, kapasite ve renk seçenekleri gayet dikkat çekici. Arabirimin terfi edilebilir oluşu da bize göre en önemli özelliklerin arasında.


a.jpg
Seagate Backup Plus’ın 500 GB, 750 GB ve 1 TB kapasite seçeneği var. Ürün standart olarak USB 3.0 destekli olarak geliyor. Renk seçenekleri ise siyah, kırmızı, gri ve mavi.


b.jpg
Özellik zengini olan Seagate Backup Plus’ta tasarıma da oldukça özenilmiş. 123 x 81 x 14.5 mm’lik boyutlar ve 440 gramlık ağırlık günümüzün birçok ürününe göre daha iddialı görünüyor.

c.jpg
Seagate’e özgü USM arayüzü sayesinde gelecek zaman dilimlerinde USB 3.0 bağlantısını sökerek FireWire 800’e veya daha hızlı olan yeni nesil Thunderbolt’a kolaylıkla terfi edebilirsiniz.

Ürün sıfır kutusunu ilk siz açacaksınız. 2 yıl TR garantisi var.


cache_500_1__i_5075372_VPA.png


cache_500_1__i_5075372_MEX.png


cache_500_1__i_5075372_TXO.png


cache_500_1__i_5075372_MAU.jpg 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst