sohbet odaları

Search Console grafikteki anormal düşüş

ServetBey

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
17 Aralık 2018
Mesajlar
159
Reaksiyon
38
Puanları
0
Yaş
36
58 Aydır Üye
Google search console raporlarına baktığınızda arama sonuçlarında ve tıklamalarda anormal bir düşüş görüyorsanız panik olmanıza gerek yok.

Google bununla ilgili bilgilendirme yollamış.

“Nadiren de olsa, Arama Konsolunda rapor verilerinizi etkileyebilecek bir olay olabilir. Örneğin, veri toplama yöntemlerimizi değiştirirsek veya bir kayıt hatası varsa, grafiğinizde bir dalma veya çarpma görebilirsiniz. Bu sayfa verilerinizi etkileyebilecek bilinen sorunları kaydeder.”

5 Nisan 2019
Arama dizinimizin iç yönetimi nedeniyle, web sitelerinizin bazı sayfaları, hiçbir işlem yapmadan birkaç günlüğüne dizinimizden çıkarılmış olabilir. Sorun çözüldü, sizin tarafınızdan başka bir işlem yapılması gerekmiyor.

3 Nisan 2019
Çoğu geliştirme raporunda, veriler daha önce bildirilenden daha fazla sayfadan toplanmaktadır. Bu nedenle, bu raporlardaki sorunlarda ve etkilenen öğeler / sayfalarda bir artış görebilirsiniz.
 

Pire-Ferhat

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
2 Aralık 2004
Mesajlar
403
Reaksiyon
21
Puanları
0
229 Aydır Üye
Bu grafik beni çok korkutuyor. İçime bir nebze su serpti desem yalan olur. İnşallah kısa sürede normale döner
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst