İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Search Meter Favori Eklentim

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Search Meter herkesin işine yarayacağını düşündüğüm bir eklenti. Bu eklenti ile arama istatistiklerini tutabiliyorsunuz. Bir kelime dün/bugün, son 7 gün içinde ve son 30 gün içinde kaç defa aranmış, aranan kelimelerde kaç sonuç çıkmış, sitenizden aratılıpta sonuç çıkmayan kelimelere yönetim panelinden bakabilir ve bunların yanında günlüğünüz üzerinden yapılan popüler ve son aramaları sidebarınızda gösterebilirsiniz.

ve Eklentinin En sevdigim yanı çok aramama ragmen search aramaları izlesene gibi kayıt edip google indexledip google dan hit almanızı saglıyor mesala biri sitenizde Wordpress Eklentileri yazarak arama yaptı bunu kayıt edip google indexletiyor ve bir konu gibi google da çıkıyor ve hit alabilirsiniz sitenizin arama motorunu ön plana çıkarmayı unutmayın. bol hitler.

Özellikler
WordPress son sürüm uyumlu
Kolay kurulum
Bileşen
Kurulum
İndirdiğiniz zipin içindeki dosyaları wp-content/plugins dizinine attıktan sonra yönetim panelinden eklentiyi etkineleştirin.

Bundan sonra arama istatistiklerini Yönetim Paneli > Başlangıç > Search Meter yolundan öğrenebilirsiniz.

Popüler ve son aramaları sidebarınıza eklemek içinse Yönetim Paneli > Görünüm > Bileşenler yolundan Populer Searches(En çok arananlar) ve Recent Searches(Son arananlar) bileşenlerini temanıza ekleyin.

Veya temanız bileşen destekli değilse popüler aramalar için aşağıdaki kodu

10 = Gösterilecek arama sayısı
<?php sm_list_popular_searches('<li><h2>Popular Searches</h2>', '</li>', 10); ?>
Son aramalar içinse

<?php sm_list_recent_searches(); ?>
kodlarını temanızın sidebar.php dosyasına ekleyin.

Download

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5