SearchStatus’la Alexa Toolbarını kurun

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
10 Temmuz 2011
Mesajlar
2,401
Reaction score
21
Konum
Türkiye
SearchStatus Version: 1.18. Mozilla Firefox 1.0 – 2.0 sürümleri ile uyumlu. 41 KB Alexa, Alexa Toolbar sayesinde, dünyadaki bütün web sitelere ait, bir trafik sıralaması sunuyor. Bunun için ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz. Eğer bir webmastersanız ve Alexa toolbarını klasik bir toolbar olduğunu düşünüyorsanız, linkteki yazıyı şiddetle okumanızı tavsiye edyorum.
Ne yazık ki, Alexa internet explorer için sunduğu Alexa Toolbar’ını, Mozilla Firefox için sunmuyor. Tabii, bunun içinde bir alternatifimiz mevcut.
Mozilla Firefox’un SearchStatus eklentisi, Alexa Toolbarı ile birlikte Google page rank toolbarını da sağlıyor. Hem de, Mozilla’nızda pek yer kaplamadan!
Searchstatus eklentisini yüklemeniz için buraya tıklayın.
Mozilla Firefox’unuzu yeniden başlattıktan sonra, Mozilla Firefox’unuzun durum çubuğunun sağ tarafında, oldukça küçük bir yer kaplayan ve bulunduğunuz web sitelere ait Alexa ve Google page rank değerlerini veren toolbarı görebilirsiniz.
 

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
19 Temmuz 2008
Mesajlar
12,395
Reaction score
253
kullanıyorum ben bunu güzel bi icat
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst