İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seçim 22 Temmuz'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ANKARA (ANKA)- Milletvekili seçimlerinin 22 Temmuz'da yapılmasına ilişkin teklif TBMM Genel Kurulu'nda iktidar ve muhalefetin oyları ile kabul edildi. AKP'nin grup önerisiyle Meclis Genel Kurulu'na gelen milletvekili seçim tarihi, oylamaya katılan 458 milletvekilinin oyu ile kabul edildi.

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Sadık Yakut başkanlığında saat 11.00'de toplanarak AKP'nin, genel seçimin 22 Temmuz'da yapılmasına ilişkin önergesini görüştü. CHP Grup Başkanvekili Haluk Koç, bu tarihe itiraz ederek, “Erken seçim istiyoruz ancak uygun bir tarihte yapılması arzumuz” dedi. 22 Temmuz tarihi üzerinden demagojik tartışmaya girmek istemediğini belirten Koç, “Mümkün olan en erken temelde seçimler yapılmalı. Kaostan çıkmak için başka kaosu davet etmeyin, uzlaşı arayın Türkiye'yi yıpratmayın” diye konuştu.

Kaynak: http://haber.mynet.com/detail_news/?type=Politics&id=X1178187962562&date=03Mayis2007

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazın ortasında seçim, herkes tatilde memleketinde. Oda güzel :) Hakkımızda hayırlsı

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun..

aslında geçmiş olsun demek lazım

ülkeyi seçilenler değil atananlar yönetiyor.
haziran olmuş temmuz olmuş A gitmiş B gelmiş artık hiçbir şey farketmez.
Ülkemiz Dünyanın önünde büyük bir sınavı kaybetti.

iş işten geçmiş oldu yani

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bu seçim nerden çıktı şimdi bizim pederde o yaşında tutturdu ben de aday olacam diye :D geçen seçimde vazgeçmişti bu seçimde koydu kafasına verecek istifasını memurluktan zaten 30 sene oldu bıraksın artık ben geldim 30 yaşıma :) tüm iyinet in oylarını bekliyoruz arkadaşlar... eğer milletvekili olursa peder hepiniz davetlisiniz ankaraya :p siyasetin sevmeyen adamın siyasi babası :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
birde Cumhurbaşkanlığı seçimi içinde bi sandık koysalar 22 temmuzda süper olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5