İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seçimler Rezalet !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

onder

Misafir
bugün katılım yani hayır çok olduğu için arkadaşlar stres olmuşlar, patates soğan dağıtımını bu sefer tam olarak organize edememişler anlaşılan ama arkadaşlar almışlar galiba, afiyet olsun ne diyelim.

umarım bugün bir çuval patatese oyunu satanlar ilerde düşman askerine kendini satmazlar.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ülke Türklerindir ve Türkler yönetecek, size ümmetinizle başarılar dilerim.

bu ülkede hem türk olup aynı anda hem müslüman olunamazmı

Siz iki işi aynı anda becerecek kabiliyete sahip değilsiniz diye herkes bu ikisi arasında seçim yapmak zorunda değil

Ben hem Türküm hemde Müslümanım. Bunu da aşağılama cüretinde bulunduğunuz için size karşı söyleyeceğim sözcükleri sizin idrak kabiliyetinize bırakıyorum.

forum yönetiminde eksi rep hakkımı acilen geri istiyorum
eksi rep vermek yok, küfretsek biz ceza alacaz,

çözüm istiyorum sayın yönetici arkadaşlarım :):)

// bence acilen konu kilitlenmeli. ben yatıyorum, yoksa buraya bayram yerine çevirecem birazdan//

herkese iyi geceler

O

onder

Misafir
Oradan bakınca biz gavur olarak mı görünüyoruz beyefendi, siz bu kafa ile cehennemden başka bi yeri elde edemezsiniz, ayrıca ben müslümanlıktan bahsettim mi, Türkler zaten müslümandır, lütfen popomuzdan element uydurmayalım.

bu ülkede hem türk olup aynı anda hem müslüman olunamazmı

Siz iki işi aynı anda becerecek kabiliyete sahip değilsiniz diye herkes bu ikisi arasında seçim yapmak zorunda değil

Ben hem Türküm hemde Müslümanım. Bunu da aşağılama cüretinde bulunduğunuz için size karşı söyleyeceğim sözcükleri sizin idrak kabiliyetinize bırakıyorum.

forum yönetiminde eksi rep hakkımı acilen geri istiyorum
eksi rep vermek yok, küfretsek biz ceza alacaz,

çözüm istiyorum sayın yönetici arkadaşlarım :):)

// bence acilen konu kilitlenmeli. ben yatıyorum, yoksa buraya bayram yerine çevirecem birazdan//

herkese iyi geceler

harputlum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel kardeşim.Hem ümmet diyorsun,hemde ben müslümanlıkla ilgili bir şey demedim diyorsun.Bu cümlene açıklık getirebilirmisin.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oradan bakınca biz gavur olarak mı görünüyoruz beyefendi, siz bu kafa ile cehennemden başka bi yeri elde edemezsiniz, ayrıca ben müslümanlıktan bahsettim mi.

Ben size gavursunuz demedim.
Siz Ben Türküm dediniz zaten ama Müslüman olanları Türk kabul etmiyorsunuz
Ben müslümanım diye siz bana ümmetimle başarılar dilediniz.

Ben sizden daha fazla ülkeyi seviyorum emin olun.

Benim cehenneme gidip gitmeyeceğime karar verebilicek olan yalnız Allah tır.

Kendinizi O nunla eşdeğer tutmakla düştüğünüz acizliği görün.

O

onder

Misafir
Ümmetçiliğin ne olduğunu bilmediğin belli, zaten bugünkü temel sorunda bu, biz sırf aynı ümmetteniz diye popomuzu onların kucaklarına koymuyoruz, kardeşim demiyorum onlara çünkü arkamızdan vurmada üstlerine yok; kürtler, araplar, iranlılar v.s

Kardeşlik naraları atmıyorum, çünkü kardeşim değiller, bize düşmanlar, neresinden kıvırırsan kıvır bu böyle, sevmiyorlar, zaten zorla da sevdirezsin ama siz bunu göremiyorsunuz temel sorun bu.

Güzel kardeşim.Hem ümmet diyorsun,hemde ben müslümanlıkla ilgili bir şey demedim diyorsun.Bu cümlene açıklık getirebilirmisin.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim milletçe hazımsızlık sıkıntımız var,
bi insan için mutlaka bir sıfat buluruz;
ya vatan haini olur, ya arap, yahudi olur. ya şeriatçı olur.
türkün türkten başka dostu yoktur derler ama kendi kendimize bile düşmanız, kimseyi sevmiyoruz.
oy vermek çözüm değil, medya ve diğer araçlarla hipnotize olmuş sessiz çoğunluk zaten sonucu belirliyor. maşallah o kadar kalabalığız ki seçim sistemi bile anlamsız kalabiliyor işte.

O

onder

Misafir
peki bana söyler misiniz, bu ülkeyi bir arap yada gürcü sever mi? düşünün biz bu adamlarla farklı milletlerdeniz, nasıl bu ülkenin iyiliğini düşüneceğini aklınıza getirirsiniz.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ümmetçiliğin ne olduğunu bilmediğin belli, zaten bugünkü temel sorunda bu, biz sırf aynı ümmetteniz diye popomuzu onların kucaklarına koymuyoruz, kardeşim demiyorum onlara çünkü arkamızdan vurmada üstlerine yok; kürtler, araplar, iranlılar v.s

Kardeşlik naraları atmıyorum, çünkü kardeşim değiller, bize düşmanlar, neresinden kıvırırsan kıvır bu böyle, sevmiyorlar, zaten zorla da sevdirezsin ama siz bunu göremiyorsunuz temel sorun bu.

1. Bütün müslümanlar kardeştir. Bu Kuran- Kerim ile sabittir. Aksini iddia Kuran ı inkar dır. bunu sadece uyarmak için söyledim.

2. Müslümanlık ta adam öldürmek. Bu durumda bizim askerlerimizi şehit edenler müslüman da olsa, başka dinlere de tabi olsa artık bizim düşmanımızdır.

Sen müslümanları komple kürt, iranlı, arap vs zannettiğin ve hepsini PKK ile aynı kefeye koyduğun zaman bu senin ancak cehaletini gösterir.

Ben Türk üm. Annemde Türk, babamda.
Ayrıca Allah a şükür hepimiz müslümanız. PKK değiliz, PKK ya ve destek olanlara düşmanız.

İşte siz bunları göremediğiniz için size sadece acıyorum

iyi geceler

harputlum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 Bana ümmetçiliği öğretme.
2 Ben bir tarafı Erzurum, bir tarafı Elazığ olan Müslüman bir Türküm.
3 İlk önce edepli yaz yazılarını ,bana vatanseverlik nutuklarıda atma.
Kimin ne kadar milletini sevdiğini bilemezsin.

O

onder

Misafir
1 Bana ümmetçiliği öğretme.
2 Ben bir tarafı Erzurum, bir tarafı Elazığ olan Müslüman bir Türküm.
3 İlk önce edepli yaz yazılarını ,bana vatanseverlik nutuklarıda atma.
Kimin ne kadar milletini sevdiğini bilemezsin.

emredersin komutanım.

O

onder

Misafir
arkadaşlar sizin gibi patates, kömürcülere ben ne anlatayım ki, gururunuzu ne kömüre ne de patatese satın.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bana söyler misiniz, bu ülkeyi bir arap yada gürcü sever mi? düşünün biz bu adamlarla farklı milletlerdeniz, nasıl bu ülkenin iyiliğini düşüneceğini aklınıza getirirsiniz.
bunu aklın almıyorsa bakış problemin var demektir. Siz herşeyi milliyetçilik temelinde geliştirirseniz tabiki sevmezler.
ümmetçilik ile milliyetçilik bu yüzden birbirine zıt şeylerdir. Türk-İslam sentezi ise saçmalıktır. Ya Türk milliyetçisi olacaksın, ya da bir müslüman. Her ikisinin de kuralları gayet açık.

O

onder

Misafir
Neyse konu biraz benim, biraz da diğer arkadaşların yorumlarıyla saçma sapan yere geldi, en iyisi kapatalım gitsin bu konuyu, herkese iyi geceler.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kardeşim burda ki herkes TÜRK değil mi? Ayıp ya..

Ayrıca forumda siyaset yasak, kilitlenmesini rica ediyorum konunun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi