chat ege.net

Seçimlerimizde Gerçekten Ne Kadar Özgürüz?

Psilocybn

Onaylı Üye
Katılım
28 Ağu 2012
Mesajlar
168
Yaş
29
Konum
İstanbul
Ruhunuz genetik kalıtımınızı, koşulları, yaşamınızdaki insan ve durumları özgürce seçer. Karma ile ilgili bir koşulun olduğu yerde, yani bu koşul doğumdan önce ruhunuz tarafından kararlaştırılmışsa, onun üstesinden gelmek zorundasınız. Rehber ve melekleriniz buluşmaların eşzamanlı olması görevini üstlenir ve doğru zamanda doğru yerde olmanızı garantiler. İnanç sistemleriniz karmayla alakalı bir durumdur, geçmiş yaşamınızın ve aile şartlandırmasının bir sonucudur. Ruhunuzun karar verdiği koşullara nasıl karşılık verdiğiniz, kararları veren ve tavrınızı belirleyen kişiliğinize kalmıştır. Düşünce, söz ve eylemleriniz ciddi bir şekilde durumunuzu etkiler. Eğer tepkileriniz istikrarlı bir biçimde aydınlanıyorsa yaşamınızda değişiklikler ortaya çıkar.
Bir tren yolculuğu planlıyorsanız trenin duracağı istasyonları önceden bilirsiniz. Onlar sabittir. Fakat özgür iradenizle bir istasyondainmeye karar verebilirsiniz. İndiğiniz yeri keşfetmek için zaman harcarsınız. Diğer yolcularla konuşmayı, manzaraya bakmayı, kitap okumayı ya da uyumayı da seçebilirsiniz. Tabiatınıza bağlı olarak şikayet edecek bir şeyler bulacaksınız veya kaçınılmaz zorluklar üstleneceksiniz.

Kaynak; http://psisik.org/secimlerimizde-gercekten-ne-kadar-ozguruz
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst