Seçkin Online Oyun Listesi

haydufyteam

0
Yasakli Uye
Katılım
21 Ağustos 2013
Mesajlar
257
Reaction score
0
1-)
TRAVIAN - Tarayıcı Tabanlı Devasa OyunTRAVIAN,en başarılı tarayıcı tabanlı oyunlardan bir tanesi. TRAVIAN'da bir oyuncu olarak, bir çok köyler kurabilir, büyük savaşlara katılabilir, büyük bir birliğin parçası olarak diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz.
2-)
Therian Saga -Yeni bir tecrübe yaşaKahramanlık cesareti göster
Kahramanların yoldaşlarının yanında sonsuz olanaklara sahip bir dünyada geliştikçe gelişir:
Zanaatkarlık alanına yoğunlaş, başyapıtlarını oluştur ve krallığın en büyük zanaatkarı haline gel.
Ünlü bir kaşif ol, düşman alanlara doğru cesurca ilerle, bilinmeyen ülkeler keşfet ve değerli ham maddelerle geri dön.
Tecrübeli bir işçi ol, ister madenci ister odunculuk yaparak en zengin asillerin güvenini kazan ve onlara en sıra dışı özelliklere sahip ham maddeler tedarik et.
Bu yeni dünyanın en tuhaf yaratıklarını araştır, onları maceralarında sana destek olacak müttefikler haline getirmek için evcilleştir ve eğit.
Görkemli binalar inşa edip vatandaşları etkilemek için kürek, duvarcı malası ve rendeyi eline al. Ya da kontları, baronları ve prensesleri asırlar boyunca kendine hayran bırakacak yeni bir şehrin temellerini at.
Ve çok daha fazlası ...3-)

First Blood - Savaş Meydanı


Merkezi Çin'de bulunan oyun firması Oasis Game'in Türkçe dil desteğiyle yayınladığı First Blood, yükleme ve kurulum yapmadan oynayabileceğiniz tarayıcı tabanlı bir MMOFPS oyunudur.
4-)
TERA - Meydan Savaşı


Oyunun hikayesine göre zaman içerisinde 7 farklı ırk bir federasyon kurmuş ve kendilerine karşı gelebilecek herhangi bir saldırıyı püskürtmek üzere hazırlanmışlar. Şans ya, bir gün gizemli bir ada yükselmeye başlamış dünyalarından. Adaya keşfe gidildiğinde ise yeni ve gerçekten kana susamış bir yaratık ordusu ile karşılaşırlar. Hızlı bir hazırlanma sürecinden sonra birlikler adaya toplanır ve biz de oyuna buradan başlarız.5-)
Seafight - Korsan Savaşı

Korsan olup denizlerin hükümdarı ol ve bayrağını her yerde dalgalandır!
Seafight bir gerçek zaman fantezi macerasıdır! Denizlerde büyük maceralar yaşa, amansız savaşlara katıl ve özgürlüğün, servetin ve zenginliğin hayalini gerçekleştir.
Açık denizlerde binlerce gerçek rakibe karşı macera ve aksiyon yaşa. Çapayı çek, halatları çöz ve yelkenlerini aç! Denizlerin en korkulan korsanı ol!6-)
War Thunder - Savaş Oyunu

War Thunder, PC, PS4, MAC ve Linux'ta, İkinci Dünya Savaşından zırhlı araçlar, hava araçları ve donanma araçlarıyla oynanabilen çapraz platform bir MMO savaş oyunudur. İkinci Dünya Savaşından Kore savaşına kadar bir çok önemli çatışmada yerinizi alabilir, Dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte savaşlara katılabilirsiniz.


7-)
Dark Orbit - Uzay Aksiyonu

DarkOrbit, Bigpoint Games tarafından üretilmiş, web tabanlı bir uzay-aksiyon oyunudur. Oyunun betadan çıkış tarihi 2006'dır. Oyunda size üç şirketten birini seçme hakkı verilir. Bunlar Dünya, Venüs ve Mars'tır.

 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst