İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Açık Artırma

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar arkadaşlar elimde bir domain bulunmakta bunu sedo da açık artırmayla satmak istiyorum fakat bir türlü bulamadım sitemi ekledim. ama süreli olacak şekilde açık artırmaya nereden açıyoruz bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açık arttırmayı domain için teklif geldikten sonra açabiliyorsun.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklif gelmesine gerek yok 39$ ödeyerek de açabilirsin vitrine koyabilirsin ya da ,

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden izin vermiyorlardı emin misin? Açık arttırmayı featured yapabiliyorsun, fakat açık arttırma olması için teklif gelmesi ve cevap olarak açık arttırma baslat yazman gerekiyordu. Ben askerdeyken çok sey değismis :p

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki fiyatı aşağı çekip teklif geldikten sonra yükseltme imkanım var mı? veya arkadaşa teklif verdireyim ama bu defa domain onda kaldı diye bir cezası filan var mı?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatı asağı çekersen, adam kabul ederse domaini vermek zorundasın. Örneğin sen domainine 1000$ değer biçtin, adam da karsılık olarak 300$ dedi.. Daha sonra sen 900$ yaptın teklifini ve cevap beklemeye basladın. 5 gün geçti hala cevap gelmedi, teklifini 950$ yapamazsın. 900$'dan düsük girmek zorundasın. Arkadasa teklif verdirirsen ikiniz için de zorluk olabilir. Yaptırımlarını bilmiyorum, fakat kurallara uygun davranmanı tavsiye ederim.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Domaine teklif gelirse AÇIK ARTIRMA BAŞLAT diye bi seçenek geliyor. Ordan açık artırma başlatabilirsin ama FEATURED olarka listelenmesi için ücret ödemek gerekiyor yukarda denildiği gibi - miktarı bilemiyorum...

Fakat AÇIK ARTIRMA BAŞLATIRSAN ve başka teklif gelmezse o teklifi verene domaini satmak zorundasın. Az bu Vazgeçtim diyemiyorsun.

domainkulubu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
...

merhabalar..

emın olunuz sedonun hıcbır yaptırımı yok olamaz da..
sedo sadece kendısını dusunur ve hıckımsenın de hakkını korumaz..
daha once 400 euroya sattıgım bır domaın vardı..
alıcı odeme yaptı ancak daha sonra vazgecmıs..
sedo parayı alıcıya gerı odemıs ve bana yapacak bırsey yok dedıler..

yaptırım mı..
hıkaye..
bır arkadasın teklıf versın sonra da yanlıs oldu vazgectım desın ..
bıze yapılan buydu..
neden yaptırım uygulamıyorsunuz dedım..
cevap bıle gelmedı..

saygıyla
bulent..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainkulubu, aynı sey benim basıma gelmisti. Paramı çatır çatır aldım ve domain su an Sedo'da halen :) Satıcının vazgeçmesi beni ilgilendirmez, Sedo ile satıcı arasında. Domaine teklif geldiğinde bir sözlesmeyi onaylıyorsunuz, orayı okuyun derim ben orada yazar (ben hiç okumadım).

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla en son bir domain teklifini kazanan arkadaş bir türlü domain transfer işlemini başlatmadı 1 ay filan geçti arada yazıştık ordan bir eleman ile, teklif verip kazanani banladilar yani kisaca yaptirimlari var yani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5