İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ağustos Ödemeleri Onaylandı

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Mail geldi hayırlı olsun.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ya niçin bana gelmiyor bu sedo, bir gün bir domaini yönlendirmiştim 40 euro var içerde birkere paypala göndermiş paypalda ona geri göndermiş o para uçtumu şimdi?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Ya niçin bana gelmiyor bu sedo, bir gün bir domaini yönlendirmiştim 40 euro var içerde birkere paypala göndermiş paypalda ona geri göndermiş o para uçtumu şimdi?

paypalde bazı hesaplarda hesabına gelen parayı onaylaman gerekir eğer para geldiyse ve sen farketmediysen para bekleyip gonderildiği yere geri gonderilmiş olabilir durumu sedoya acık bir meil atarak anlatabilir ve odemenin tekrarını isteyebilirsin

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
panelde bugun ödendi olarak gösteriyor ama paypal hesabına gelip giden yok :S ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet benim paypalimede geen giden yok paypal e baka baka bi hal oldum :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
paypal ödesini yanlışlıkla iptal ettim ödemeyi
geri nasıl alabilirim mail atsam geri gönderirlermi ve mail içeriği nasıl olmalı tam olarak ? yardımcı olursanız tşk

MELS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal ödesini yanlışlıkla iptal ettim ödemeyi
geri nasıl alabilirim mail atsam geri gönderirlermi ve mail içeriği nasıl olmalı tam olarak ? yardımcı olursanız tşk

Geçmiş olsun aynısını bende yapmıştım. Ama sedo geri dönüş yapmadı bana. Bu arada ödemem geldi hayırlı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5