İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Cevap Maillerine Pro-Hizmet

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladığım kadarı ile herkesi bir korku sarmış, pek çok kişi sedo daki uçması muhtemel paralarını koruyabilme telaşına girmiş.

Herkese profesyonel olarak, maillerin okunması ve uygun cevapların yazılması konusunda yardımcı olabilirim.

ingilizce yeminli tercümanıyım, 7 ay londra st.giles college de konu ile ilgili eğitim aldım.

isteyenlere pek çok official referans verebilirim.

sedo konusundaki mailler konusunda da yardımcı olduğum kişiler oldu, konu hakkında bilgi sahibiyim.

msn: özelden yazınız

duyurulur

Emrah BAYILDIRAN

Q

QuicK

Misafir
Ya buna ne demeli.
Kim yakarıyor ? Böyle seyler yazmayın. ploop'ta yazmıstı aynı sekilde. Insanlar umutlarını baglıyor o paraya senin yazdıgına bak. Sedo yakarışçılarına.
Bunun yerine sedo mail.. diye yazsan herkes bakardı zaten..
Seni severdim ama sende gozumden dustun..

Q

QuicK

Misafir
Bu arada kuyruk acısımı çekiyorsun diyebilirler benim için. Onada simdiden cevap vereyim.
300 € bana koymaz. 750 € Gelecek olduktan sonra..
Afiet ;)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj ilgi çekici olsun diye yazdım, kötü bir niyet yok :)

artı danışmanlık alan arkadaşlardan şu ana kadar ücret de almadım, sadece yeni sorun yaşayan arkadaşlara i nevi hizmet. ha bu işi yapmıyor muyum yapıyorum, şirket de şahıs referansı da çok.

bende zaten bazılarının 300-400 gibi buyuk meblaglar bekledini biliyorum.
Ve bu işten büyük miktarlarda talep etmemekteyim. Hepimizin gideceği yer aynı.

Saygılar

p.s: beni gerçekten tanıyan arkadaşların da çok fazla olayı büyeteceğini zannetmiyorum. Genede özür dilemek erdemse, yanlış anlaşılmaktan ötürü üzgünüm

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yawhoo arkadaşımız karşılıksız olarak ing konusunda bana yardimlari olmuştur
bir kez daha tşkler..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
listemdeki bazı arkadaşlara verdiğim karşılıksız yardım dışında su andan itibaren bitti, basit olsun olmasın benim kapımı calan herkes bedelini ödemek zorunda.

mailimi actım yazılanlar karsısında dehsete dustum, eee bunu bende yapardım diyor biri, vb.. biri sayfalar dolusu seyi cevirtmeye kalkıyor, haklı olarak tavrım degisiyor.

Madem çok iyi biliyosun ben yapardım diyosun benim vaktimi neden çalıyorsun??
2-3 satır değilde gelip de hayat hikayeni çevirmemi istersen benimde senden azçok bisey istemeye hakkım var değil mi?

Bu işi formal bi sekilde yapmak istiyorsan, her kim istiyorsa bundan sonra sirketlere nasıl calısyorsam sizle de öyle calısacam.

Bende burada yaşam mücadelesi veriyorum, ilgili eğitimleri alana kadar canım çıktı benim elin memleketinde, sertifika alacam diye aç kaldığım bile oldu.

hep iyiliğimden kaybediyorum..

bi kaç kişi dışında bu olay bitmiştir. Nasreddin hocanın dedği gibi parayı veren düdüğü çalar.

p.s: söz verdiklerim ve insan olanlar hariç

G

guajira

Misafir
Tamamen katılıyorum. Başka zaman yüzümüze bakmayan adam ödeme vakti kapımıza dayanıyor. Yardım istiyorsun cevap yok ama biz cevap vermedimi olay oluyor. Msn de listem belli kardeşim. Onlar hariç kimseye bu işi beleşe yapmam. Alt tarafı 2 link koyun bi aylık yazışmalarınızı haledeyim dedim millet tepeme çıktı. Örneğin "1 mail için yaptığına bak" dediler. Link değişimi yaparken benden "pr" soran adamın bana bu lafları söylemeye hakkı yok. Madem benden çeviri yapmamı isterken karşılıksız olsun diyorsun, yiyorsa sende pr ye bakmadan link verirsin.

Sinirlendim iyice ya...

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla herkez SEDO konusunda yalan sıkma ve tercuman arama peşinde pes dorusu... ne hikayeler var milette be.. bizede olsa bizde yaparık. sonunda para yokmu lanet olsun (shit)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5