İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo da banka bilgileri

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İş Bankası İçin Bende Yazayım Dedim;

Account Owner: Hesap Sahibi İsmi
IBAN: http://www.isbank.com.tr/iban/iban-hesapla.html
National Bank Code: TR
Bank Name: Turkiye Is Bankasi
SWIFT Code: ISBKTRIS
ZIP Code / City: 34330 - Levent/Istanbul (Bunlar Eft Merkezi İçin Standart Ellemeyin)
Bank Country: Turkey

Bana Boyle Para Geliyor :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende şunu sorcam diyelim sedoya domain park ettim. benim bi forumum vardı adı değişti ancak eski adına girince yeni domaine yönleniyor. ben eski adını yönlendirirsem sedoya , sedo da ana sayfada bi bilgi verebilir myii yeni ada geçtik fln dye?

D

DarkSunTr

Misafir
ruen' Alıntı:
bende şunu sorcam diyelim sedoya domain park ettim. benim bi forumum vardı adı değişti ancak eski adına girince yeni domaine yönleniyor. ben eski adını yönlendirirsem sedoya , sedo da ana sayfada bi bilgi verebilir myii yeni ada geçtik fln dye?

hayır öyle birşey olmaz domain parkinginde çünkü hostun falan yok. ns leri yönlendirince iş bitiyo onların standart sayfası kalıyo

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arttıkça reklamına göre 1.03 bile verdiği oldu.(Sallamıyorum gerçekten) Google Adwords olayına bakıyor işler hep.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu sayfada gözüken bilgiler neler?
unique views fln nedir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5