İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo da bunu yapabilirmıyım ???

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam sıtemı sedoya yonlendırmek ıstıyorum ancak ust tarafda biraz sabıt yer bırakmak ıstıyorum diğer reklamalr için ve lınklerım için

http://www.showtv.com

burdakı gıbı bunu yapmak aykırımı değilse nasıl yapabilirim konuda yardımcı olabılrısenız çok sevınırım arkadaşlar...

M

muzikportal

Misafir
iframe komutu ile yapmış. bir tane index.html oluşturuyorsun. Üst kısımda gözükmesini istediğin reklamları koyuyorsun. Hemen alt kısmına
Kod:
<iframe frameborder=0 width=800 height=800 marginheight=0 marginwidth=0 scrolling=no src="http://www.sedoparking.com/showtv.com"></iframe>
yazıyorsun. Bu kadar.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de merak ettim ama bunun nasıl yapıldığını değil de yasak olup olmadığını..

saygılar.
muzikportal' Alıntı:
iframe komutu ile yapmış. bir tane index.html oluşturuyorsun. Üst kısımda gözükmesini istediğin reklamları koyuyorsun. Hemen alt kısmına
Kod:
<iframe frameborder=0 width=800 height=800 marginheight=0 marginwidth=0 scrolling=no src="http://www.sedoparking.com/showtv.com"></iframe>
yazıyorsun. Bu kadar.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır yasak deil. sitenin kendi hostu varsa iframe ile yapabılırsın.. ornek: showtv.com zone.org

D

Dms

Misafir
Showtv.com , zone.org vs. Ikisininde sahibini taniyorum. Oncesinde mail atmanız gerekiyor sedo'ya bunu yapabilirmiyim diye.. Bu domainlerin sahipleri öyle yapmisti..
Ama ben tavsiye etmiyorum acikcasi. Ust taraftaki reklama tiklar millet sedo'dakilere tıklamaz :D

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dms' Alıntı:
Showtv.com , zone.org vs. Ikisininde sahibini taniyorum. Oncesinde mail atmanız gerekiyor sedo'ya bunu yapabilirmiyim diye.. Bu domainlerin sahipleri öyle yapmisti..
Ama ben tavsiye etmiyorum acikcasi. Ust taraftaki reklama tiklar millet sedo'dakilere tıklamaz :D

Dms yok oyle bişi.. sedoparking.com/siteadi.com seklinde sana bir site veriyor ister iframe ac ister verdigi dnslere yonlendir.. mail atma felan yok...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dms' Alıntı:
Doğrudur, birisi at hırkısı biriside iyi dostumuz :p
Bizde atalım anasını satiyim :p Saolun bilgi için

M

muzikportal

Misafir
Ben sitemde downloadların altına iframe açmayı düşünüyom. Gösterme göstermedir. Ben tıklatmıyomki zorla. Zaten her yerinde Sedo diye yazıyor :) Yani hile yapılacak yeri yok. Bes belli sedo :) Yani hile amaçlı yapmıyorum. Sürümden kazanmak için. Tabi yasaksa yapmam. Biliyorsanız yazarsanız sevinirim.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bari Nasil Mail Atcamizida Yazssadiniz Ya Bende Atim Ben Soledim Ben Atamiom Olmuyo Bole :)

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben mail atmadim arkadaslar :)
ve herhangi bri sorun da olmadi.. yapin yapin iyi olior ehe

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahahah, evet at hırkısınında yorumunu alak.. Ploop abi nerdesin :p

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) sitede bu yazıyor zaten ister kendi hostunu kullan istersen direk yonlendir ne düşünüyorsunuz çakallıga kacmadan yapın :p

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırı mai latsınsda sorsun be abı onemlı yanı hayır soleın ben yazımde ıngılzıce ıı deil

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iframe kodu zaten sedo veriyor
ayarlarınızdan incelerseniz istediği sayfa düzenini alırsınız.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimmiş hırkıs hani :p sedo'ya mail atmanız lazım. ya da ben kibarım ondan attım bilmiyorum. dedim bakın benim üst taraf böyle sizin için sakıncası varsa kaldırayım dedim. gelen cevap "ok" oldu.. sedo güzel bi yer:p siz onlarla iletişimi güçlü tuttuktan sonra hiç bir konuda sorun çıkartmıyorlar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca bunu da bırakın üst tarafa adsense, alt tarafa sedo koymak bile serbest, benden size ipucu olsun he :)

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşlar benim söylediklerim sadece bir fikirdi. Kimsenin günahını çekmek istemem. Söylediğim banada mantıklı gelse bile yasaksa yasaktır. Mail atmak lazım. Yada yapmak isteyen atılırsa cezasına razı olsun.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben mail attım ve sordum arkadaşlar ve bu yasakmış.

Comments:
Can i use iframe to display my domain i parked on sedo? As in this url showtv.com

Dear kedi kardeş,

I'm afraid this is not allowed. Our users are not at all allowed to mix different CPC programs. I will write to the owner right away to get him to change it.

Feel free to contact me if you have any further questions.

Best regards,

Ed

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mail attı bana da. fakat adbrite olduğu için yasakmış (önceden onaylamışlardı ama sanırım herkes abanıp ben de yapimi bende yapimi diye sordu türk milleti aç:p ). adsense koyacağım olacak bitecek. bozan durum cpc programı olması reklamın. yesil-kart'ı da o sınıfa sokuyor sedo haberiniz olsun. adsense koyabilirsiniz. sedo forever.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5