İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo da kendi reklamıma tıklarsam ne olur

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"BENİ SEDOYA ŞİKAYET EDİN" diyorsunuz yani.

ben yapmayacağım. bunu da uygun bulmuyorum çünkü, bu adamlardaki türklere karşı olan duyarlılığı artırabilir. Ancak, mutlaka birileri şikayet eder emin olun.
yapmayın nolur, buradan kazandığı paraya ciddi anlamda ihtiyacı olan , hatta belki çoluğunun çocuğunun geçimini sağlayanlar olabilir...

saygılar

A

altar

Misafir
ReferXchange' Alıntı:
"BENİ SEDOYA ŞİKAYET EDİN" diyorsunuz yani.

ben yapmayacağım. bunu da uygun bulmuyorum çünkü, bu adamlardaki türklere karşı olan duyarlılığı artırabilir. Ancak, mutlaka birileri şikayet eder emin olun.
yapmayın nolur, buradan kazandığı paraya ciddi anlamda ihtiyacı olan , hatta belki çoluğunun çocuğunun geçimini sağlayanlar olabilir...

saygılar

mesela ben :D sedo'dan olmasa bile başka bir siteden kazanıyorum, para lazım, evleneceğim :) maaşım leblebi gibi kalıyor bunların yanında. Bir çok kişi belki aynı durumdadır.

B

baybars

Misafir
Yaaa çocuğu neden işletiyorsunuz :) Yazık yaaa! tıklama kardeşim boşuna saymıyor sedo aynı ip den gelen tıklamaları... Arkadaşlara katılıyorum proxy ile filan ile de uğraşma sakın zaten bu forumun %80 ni atıldı sedo dan hile yüzünden... Kalanlarında ocağına incir ağacı dikme :)

B

baybars

Misafir
altar' Alıntı:
mesela ben :D sedo'dan olmasa bile başka bir siteden kazanıyorum, para lazım, evleneceğim :) maaşım leblebi gibi kalıyor bunların yanında. Bir çok kişi belki aynı durumdadır.

Hacı bende aynı drumdayım seninle yahu :) para lazım paraaa evleneceğiz... Fenerbahçeye futbolcu lazım :eek:

linkvadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi konu açtık pişman ettiniz
sanki adamlar binlerce dolar dolandırdık sanki
acemi olmayın
tıkladığınız ip lerden asla üye girişi yapmayın

B

baybars

Misafir
linkvadisi' Alıntı:
acemi olmayın

Yaaa sana dolandırıcı diyen yok! Sen hile yapma yeter... Pişman olacak bir durum da yok, sadece uyarıyor arkadaşlar zira çok kişinin canı yandı. Benim arkadaşımın 1000 eurosu yandı yaaa... O sebeple artık millet diken üstünde duruyor...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklayın tıklayın rahat rahat ballandıra ballandıra günde 1000 kere tıklayın. biz tıklamadık kurallara uydukta ne olduki. sedo dolandırıcılık yaparsa milletin hakkını vermesse herşey haktır hatta sevaptırda diyebiliriz :) sevap olayı biraz aştı ama napalım :) sedoda herşey caizdir. proxy mroxy ne varsa deneyin kendi reklamlarınıza tıklayın. belki şansa pansa verirler içerde kalan paralarımız sizlere gitsin bari sedoya gideceğine... günde 100 euro dan az kazanmayın sakın. ayda 3000 euro yu devirin. oofff ne dolmuşum be :)

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani size oha diyorum arkadaslar pricon iki saattir kara mizah seklinde mesaj yazmis birde anlamayan olursa diye her mesajina RRrrr yazmis siz ne diyorsunuz iyice guldurdunuz beni :D

sana gelince linkvadisi yakinda bir alisveris sitesi acsan kardes ve musteriye ihtiyacin olsa boyle sitelere gidip reklam versen ve senin gibiler cikip siteni sadece para kazanmak icin gezerlerse ve sen ay sonunda 0 lira kazanirsan ne kadar hosuna gider ve bir daha reklam verirmisin?

linkvadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben işimi bilirim

ben işimi bilrim
hile yapmadım
sadece sordum
ha bütün sahte işleri bilirm o yüzden kimse beni kazıklayamaz
öyle sitelere reklam vermem ben işimi bilirim

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo tıklamı$ bize zati sende kendi kendine tıkla nolcek.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedodan atıldı sayılır turkiye tıkla canım sende tıkla.. adam gibi iş yapayım demeyin sakın.. nasılsa baska sponsor buluruz.. Su an para aldıgım saglam yerlerde biri sedo her ay odememi alıyorum burdaki polimikler sedoyu kötülemeler dewam ettigi süreç icindede her ay aldım bence normal yolla kazanmaya calıs hangi sponsor clickerleriniz tıklamalarını kabul ederki..

M

M@latyæsporlu

Misafir
linkvadisi , bişeyler yapmaya çalışıyorsun çabalıyorsun , ama boş işler çoğu yav otur adam gibi siteni yap sedomu koyarsın adsensemi koyarsın koy adam gibi kazan paranı taşıma suyla değirmen dönmez her zamanda tıklayamazsın eğer biraz ciddiyet kazandırırsan yaptığın işlere düzenli bi kazanç sahibi olabilirsin.. boşver bu işleri tıklama mıklamayı deneyimliyim falan yazmışsın ne deneyimi allasen yav ? :p

D

dursunbaba

Misafir
linkvadisi' Alıntı:
acemi olmayın

"acemi olmayın
tıkladığınız ip lerden asla üye girişi yapmayın"
burası gerçekten hoş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5