İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo da mail deişikliği

G

galatasaraylilar

Misafir
üye olurken mail adresimi yanlış yazmışım. sonradan kontrol paneline geliyorum. yeni maili yazıyorum,
Kod:
Thank you 

Your changes have been saved successfully! 

In a few moments, you will receive an email, in which you must confirm the change of email address. Please note that the new email address that you entered will only be valid after you have confirmed it.
yazıyo. ama deiştirilmio mail adresi. yeni hesap falan açsam olurmu? veya ne yapmalıyım şimdi :(

NOT: yanlış yere açılmış. özür dilerim.

A

Airborne

Misafir
Iyide aktivasyon icin sana mail gelmediyse nasil olurda hesabina girersin.
Bir yanlislik olmali.

G

galatasaraylilar

Misafir
girebiliyorum hesaba. ama bi türlü deişmedi mail adresim. o yüzden yeni bi hesap açtım. ama diğer hesaptada aynı domain gösterildiği için hata veriyor bu sefer de

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sende madem ilk açtığın hesaba girebiliryorsun.
ilk açtığın hesaptaki paneline gir sil ordan domainleri yenisine ekle.

G

galatasaraylilar

Misafir
nasıl silinceğini bulamadım işte. onaylama yapmadan silme olmuyor galiba

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm domainleri sol tarafındaki küçük kutuları tikliceksin aşağıdaki açılır kutudan
Delete selected Domain seçiceksin ve sağ tarafındaki Execute yi tıklicaksın bu kadar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5