İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo da ney ?

Y

yazilimci15

Misafir
Merhabalar
Dostlar sedo nedir ya ?
Nasıl para kazanılıyor ?
Kaç Para veriyor ?
Lütfen analşılıcak bir şekilde yazarmısınız ?
Teşekkürler

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yazilimci15' Alıntı:
Merhabalar
Dostlar sedo nedir ya ?
Nasıl para kazanılıyor ?
Kaç Para veriyor ?
Lütfen analşılıcak bir şekilde yazarmısınız ?
Teşekkürler

tembellik yapmadan forumun arama hizmetini kullanırsan veya açılmış başlıkarı incelersen istediğin cevaplara ulaşabilirsin.

"bilgi insanın ayağına gelmez, insan bilginin ayağına gider..."

O

onder

Misafir
bu soru sıktı artık! bilgin olsun, her iki günde bir bir tanesi çıkıp sedoda ney gibi şeyler yazıyor, aramayı deneyin biraz, hazırcı olmayın..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sedo heç girme derim ya ne iştir ya önüne gelen sedo sedo diye geliyor arkadaşalr sedo sadece domain satmak için aracı bir kurum.. bu kadarabatmayın yani bazı arkadaşalrımın jenerik isismleri var onalr normalde hiti iyi oldugu için sedodan deli para alıyorlar bunu her site alacak diye bir şey yok.. ve sırf sedo için domain almayınd eirm..

O

onder

Misafir
Permission dostum her önüne gelen sedo dediği için sonunda sepetleyecekler Türkleri olacak bitecek, şimdi kazananlar 3 ve 4 haneli rakamlardan bahsettikçe milletin ağzının suyu akıyor. sanki o kadar da kolaydı. adamlar yıllarca sitesini büyütmüş, sonra sedo'ya yönlendirmiş, tabi sonuçta onunda doğal olarak hiti düşüyor, içerik olmadığı için. bunu hiç düşünen yok..

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sedo nedir
adsense nedir
bu nedir
gibi bir bölüm açıp bilgi forumunu tamamlayalım en güzeli .

Ö

Ö T Ü K E N !

Misafir
onder' Alıntı:
Permission dostum her önüne gelen sedo dediği için sonunda sepetleyecekler Türkleri olacak bitecek, şimdi kazananlar 3 ve 4 haneli rakamlardan bahsettikçe milletin ağzının suyu akıyor. sanki o kadar da kolaydı. adamlar yıllarca sitesini büyütmüş, sonra sedo'ya yönlendirmiş, tabi sonuçta onunda doğal olarak hiti düşüyor, içerik olmadığı için. bunu hiç düşünen yok..
abi Türkleri atmaları gün geçtikçe zorlaşıyor.. sen sedodaki türkçe reklamları görmedinmi ? bizim çiçekçiler sedoyuda basmış :D anlamıyorum network konulu sedo sayfasında Türk çiçelçi reklamı nasıl çıkıyor :p

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıktan anladığım kadarı ile sevgili yazilimci15, sedoda ney, zurna, davul benzeri bir araç yok. Yanlış biliyorsun.

Ö T Ü K E N !' Alıntı:
abi Türkleri atmaları gün geçtikçe zorlaşıyor.. sen sedodaki türkçe reklamları görmedinmi ? bizim çiçekçiler sedoyuda basmış :D anlamıyorum network konulu sedo sayfasında Türk çiçelçi reklamı nasıl çıkıyor :p

Tam olarak öyle değil canım.
"Sedo" bir "Google Adsense Parking System" partneridir.Yani sedodaki reklamlarda ister istemez adsense reklamları.
750.000+ üstü sayfa görünümün varsa ilgili bağlantı aşşağıda.
http://www.google.com/domainpark/

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her konuya zaten bir bölüm açarsak işimiz var yani arayıp bulsun gençler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5