İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo daki tıklama oranı degişiyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
selam arkadaşalr ben türkiye için sabit 0.03 oldugunu düşünüyorum istatatistiklere baktımda bazı günler 0.04 olmuşş nedne olabilri yurt dışındamı giriş oldu acaba

S

SempatiX

Misafir
Bende ilk girdigimde 0,04 dü sonra fazla hit yollamaya baslayinca 0,03 e düserdi. Napalim bunada sükür ;)

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabancı hit yüksek olursa fiyatta yükseliyor. Benimde absürt Portal kelimesine birara 0.4 veriyorlardı sitenin hiti coşmuştu o sıralar. Sonra hitde düşüş oldu dolayısıyla fiyatta düştü :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo'nun benim hesabıma uyguladığı taktik şu.. ziyaretçi sayısı ~1000'e kadar yüksek veriyor. (yüksek dediğim 0.04) ondan sonra düşüş başlıyor. hit ve klik başına para ters orantılı çalışıyor. gündüz saatlerinde girerseniz her zaman yüksek tıklama başına ücret görürsünüz. gece bakarsınız düşmüş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5