İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo dan atılma

G

Gencadam

Misafir
AkrepList' Alıntı:
Gencadam 2 hesapi ayni ada mi actin farkli isimlere mi, yahut banka hesaplari ayni mi?

Banka bilgisini son günde değiştirmiştim. Sanırım senin dediğin sebepten dolayı kapandı 2. hesabım. İlk hesabımla aynı bankaya yönlendirmiştim.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo devri aylar önce bitti siz zamanınızı ve paranızı bile bile riske atmaya devam ediyosunuz.

T

tahtakale

Misafir
sedo konrol paneli ve satış için iyi bir site ama adamlar fazla kazanırsanız ve trafiğinizin tamamı arama motorlarından bile gitse atabiliyorlar.
Şuan benim aylık kazancım 30 euro. daha önceleri aylık 400-600 arası değişen rakamlar kazanıyordum.

D

DopdoluNet

Misafir
sedo com domain satamıyor. bundan ötürü domainin orada cok bekleyince atıyor. adamlar inceliyor. domain ilk gun 10 ikinci gun 5 katını cıkarttırsa click yaptırdıgını düşünüyor ve atıyorlar. onların amacı domaini satmak ve o satma sürecinde domaini yonlendirdigin kayıp parasını sana vermektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5