İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo dan bir mail geldi çeviremedim..?

W

wapekiz.com

Misafir
Arkadaşlar aşşağıda olan mail sedodan geldi pek ingilizcem olmadığı için çeviremedim,bilir kişi yardımcı olursa sevinirim.Ters giden birşey mi var anlayamadım,belki önemlidir diye meraklandım..

Teşekkürler.

Hello,

Please send the lowest acceptable price for your virtual property (domain name).

Our company develops software for multiple video systems. Domain names is not our business but a new way to earn on reselling. We are going to buy domains to resell them at higher prices. Our company has a large database of clients interested in good domains.

If you offer more domains for sale with good reselling potential please email us your list.

Looking forward to do business with you.

Regards,
Jacob Connelly
CEO
FJS Solutions

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hello,

Please send the lowest acceptable price for your virtual property (domain name).
Sanal mülkünüz için lütfen bize en düşük fiyatınızı iletiniz
Our company develops software for multiple video systems. Domain names is not our business but a new way to earn on reselling. We are going to buy domains to resell them at higher prices. Our company has a large database of clients interested in good domains.
Firma tanıtımı video sistemleri ile uğraşırlar. Alan adları onların işleri değil ama yeni bir yolmuş para kazanmak için. Firmalarının çok büyük database leri varmış alım yapacak firma bazında

If you offer more domains for sale with good reselling potential please email us your list.
Bize Potansiyeli yüksek ve Daha çok alan adı ile dönün
Looking forward to do business with you.
Sizinle iş yapmaktan mutluluk duyarım

Çevirileri üstün körü yaptım ama ne anlatılmak istediğini anlattım...

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet fake mail. bu mail banada geldi. bir teklif vereceksin adamlara. sonrada büyük ihtimalle kabul edecekler. daha sonraki yazışmalarınızda da adam appraisal yaptırmanı ve bizim şirketimizde yaptırman gerektiğini söyleyecekler. sende hayır dersen adam mail atmayı bırakacak sana. Zaten bu aralar bu tip fake maillerin gelmesi sıklaştı

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Domain satın almak isteyen adam naapıyor biliyormusunuz gidiyor alan adınıza fiyat biçerek basıyor bid'i (Artırma)
Atıyorum 20.000 Pound vermiş %10 u sedo alıyor 18.000 Pound size kalıyor
Mail atmakla falan uğraşmıyorlar
Onun için maili direk siliniz...

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain satın almak isteyen adam naapıyor biliyormusunuz gidiyor alan adınıza fiyat biçerek basıyor bid'i (Artırma)
Atıyorum 20.000 Pound vermiş %10 u sedo alıyor 18.000 Pound size kalıyor
Mail atmakla falan uğraşmıyorlar
Onun için maili direk siliniz...

sedo kadar da bizim bankalar alıyor tr ye gelince sana kalıyor 16.522 pound
ben kendimden biliyom 200 euroya sattım sedo kesti 180 oldu hesaba geçtiler 165,22 euro

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo kadar da bizim bankalar alıyor tr ye gelince sana kalıyor 16.522 pound
ben kendimden biliyom 200 euroya sattım sedo kesti 180 oldu hesaba geçtiler 165,22 euro

hangi bankayı kullanıyorsun böle bir şey yapmamaları gerekiyor. ben iş bankası kullanıyorum ve bugüne kadar hiç bir kesinti yapmadılar.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi bankayı kullanıyorsun böle bir şey yapmamaları gerekiyor. ben iş bankası kullanıyorum ve bugüne kadar hiç bir kesinti yapmadılar.

Garanti Bankası ndan aldım
Ödemeyi gönderen Akbank görünüyordu

ödemeyi aldıktan sonra euro hesabımı kapatmamış olsaydım dekont u gösterirdim

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello Cagatay AGYAR!

This is to confirm that you have amended your bank account/PayPal details.

If you have not authorised this change, please contact us as soon as possible by
telephone.

Best Regards,

Your Sedo Team
Customer Support - UK/International

ne diyor burda? aynı mailden 3 tane gelmiş

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demişler ki:
bu maili sana banka hesap ve/veya paypal bilgilerini değiştirdiğin için gönderdik.
Eğer bu değişikliği sen yapmadıysan bizi telefonla ara.

Hello Cagatay AGYAR!

This is to confirm that you have amended your bank account/PayPal details.

If you have not authorised this change, please contact us as soon as possible by
telephone.

Best Regards,

Your Sedo Team
Customer Support - UK/International

ne diyor burda? aynı mailden 3 tane gelmiş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5