İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo dan dazlak.com için teklıf var...yardımmm

T

TIP

Misafir
yok adam parayı yatırmış biz vazgeçtik fakat satıştan
bakalım ne olacak :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3 sitelerinden en çok bu kadar kazanılabilirdi zaten, tebrikler zeynel ve dazlak..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dazlak tebrikler ama ucuz gitmiş günde 40 euro getiriyorsa domainin birazda eski köklü bir domain ise en az 8 10 aylik kazancina satilir bunun internet piyasasi boyle ayda 100 dolar getiren yabanci hitli domainler ortama 1500 dolardan gitmekte yinede hayırlı olsun

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aman bi sen eksiktin :) Gir gir benden sonra bidaha kimse girmeye cesaret edemeyecek :p [mapusda çürüycem a.q]

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satma sakın ha, direk sedoya yönlendir sonra satarsın :p bir iki ay sonra filan

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4x0r' Alıntı:
Satma sakın ha, direk sedoya yönlendir sonra satarsın :p bir iki ay sonra filan

karar ver once sedoyamı yonlendıreyım ? sonra satayım yani :D ben rekor kırıcam 5000€ fiyat verim 500 € sedo alsın geri kalan benim eheu :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telıf hakları yasaları, fılan baya katılaştı
zaten satmayı düşünüyodum ustunede bu olaylar çıkınca sattı gıttı en ıyısn ıyaptı mkanımca mp3 işi artık bu ulkede sakat denen mı çunku bazı fırmalar bu işden çıkar sağlama ıstıyecekler adaın kasetı çıkacak 10.000 bıle satamıca ksen sıtende yayınlıcaksın şarkıyı; sana 100 mılyar dava açacak ve oyle boyle kazanacak sen sıtenden ıstedığın gıbı uyar yazı yaz bişi farketmez, zaten başladılar bazı muzık şirketlerı sanatcılarının mp3 lerını para karşılığında sıtelerınden dowload ettırıyorlar bunu goren diğer fırmalarda bu sektore gırecek ve bu sektorde kendılerıne buyu kzarar uğratan webmasterlarla mucade etmeye başlıyacak sonucda paylaşım kalmıyacak, satmamadakı en buyuk neden işte bu 6 yılımı nete verıp bir şeyler paylaşıp bır teşekkur almadan 100 mılyar ceza almakdansa satarım kendıme bır ıyılık yaparım dıye düşündum ben mp3 iyasasınada artık gırmem kesınlıkle bu saatten sorna kendımı paralıyamam ben, zeynel ın tam oalrak nedne sattını bılmıyorum ma be nsedo da 2 ay onceden çıkartmıştım bu sıteyı ve satıldı sonunda mutluyum
yarışmacı arkadaşalra başarılar dılıyorum :p

kndımı başka kategorlerde denıycem belkı başarılı olurum ne dersınız :D

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telif melif hiç bir şey olmaz. o şeyler bize daha 10 yıl uzak.

domain satış olayına bir de şu yönden bakın. alan adam neden o kadar para veriyor ?
tabiiki o domainden daha fazla kazanabilmek için. elin gavuru gelip de bize niden 3-5 milyar para versin ki. adamlar gerçekten çok iyi kar yapıyorlar. çok yüksek komisyonlu parking programları buluyorlar ve sırf bu iş üzerine çalışıyorlar.

bence biz bu yöntemleri bulmalıyız. eğer biri bana 5 milyar veriyorsa kazancı en az 10 milyar olacaktır diye düşünüyorum.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet oyle ama bızım onlardan farkımı olayı abartmamız bence :D bilmıyorum yanlışmıyım hehe :p google için iyinet bıle bınlerce sub domain açtı bu forumda orneği çok hit diye mıllet neler yapıyor ne yontemler yaratıyor o yuzden boyle bir yer bulsak bile hemen hıleye gidiyoruz bu yuzden olmuyor sedo da yıne biraz ıyıyız pek falso muz yok gıbı :D

S

SaveTargetUs

Misafir
paylaşım programları bitmeden webde paylaşım bitmez. ares- dc++ vb. programları yasaklasınlar ben zaten kapatırım.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005-04-14 The domain transfer has been successfully completed! We will now process and send you your payment for the domain.
2005-04-14 We are now processing your payment for the sale of this domain.

tamamdır domain işlemı bıttı satıldı gıttı bu macerayıda atlattık :)
yardımalrından dolayı afrodızmalar arkadaşıma çok teşekkur ederım..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dazlakcom' Alıntı:
2005-04-14 The domain transfer has been successfully completed! We will now process and send you your payment for the domain.
2005-04-14 We are now processing your payment for the sale of this domain.

tamamdır domain işlemı bıttı satıldı gıttı bu macerayıda atlattık :)
yardımalrından dolayı afrodızmalar arkadaşıma çok teşekkur ederım..
afrodızmalar a bende teşekür ederim adamları 9 gün oyalayacak mail attırdı saolsun :) iyi para yaptı dabi domain :)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dazlak.com

yaws dazlakcom bi sitene kaç yıldan beri aykata :) yani piyasada doğrduğu günden berimi mp3 sitesi hiti manyak bişey yaws bide bende çok ziyaret ettim siteni daha önce siteden enson sitirin gidin şarkısını indirmiştim sitenden:) yani bu forumda seni tanımadan önce bile sitene giriyordum :p valla helal olsun abi nediyeyim siteni iyi yetiştirmiştin:)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kenan kardeşım teşekkur ederım :)

Ya ben tamamen devrettım whoıs bılgılerıde geçmiş sedo ne zaman yollıcak parayı :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi