İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo gereksiz başlık

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme 20 euro paypal 50 euro havale direk link vermek mantıklı değil xxxxx.tk olarak baska domain al o domaine girenlere oto yönlendir veya linkver..

ha birde ne kaybederiz hesabımızımı kapatırlar ?
hesap kabatılamsın diye iki userla üye ol birine bas reklamları biride düzkün calısın sonra reklam yapdıgından para kazanır ve ödeme alırsan no proplem alamasan ödeki hesapla devam...

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi ben kendi sitemden link vererek son gün 15 euro kazandım. Ne hile var ne birşey. Eğer link verdiğim için atılacaksak atsınlar daha iyi. Ebay desteğini arkasına almış bir sitenin tek tek reffererları takip etip bu niye link vermiş diyeceğini düşünmüyorum. Pop up açarsanız ne olur bilemem ama linkten birşey olacağını düşünmüyorum açıkçası

M

malatyasporlu

Misafir
alicanorg' Alıntı:
Abi ben kendi sitemden link vererek son gün 15 euro kazandım. Ne hile var ne birşey. Eğer link verdiğim için atılacaksak atsınlar daha iyi. Ebay desteğini arkasına almış bir sitenin tek tek reffererları takip etip bu niye link vermiş diyeceğini düşünmüyorum. Pop up açarsanız ne olur bilemem ama linkten birşey olacağını düşünmüyorum açıkçası

güzel o zaman ben bi banner hazırladım anasayfaya koydum paypala yatırırlarsa elmas yada referx ile ex. yaparız

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakscam direk cıkarma sansın yok yönlendirme yap ozaman ama yönledirmeye sedo neder bilemem kızmasın :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Webcam cıkartmak isterseniz kendi domaininize girdikten sonra yani örn : sedoparking.com/xxxx.com orada webcam'a yada hangi sayfaya link vermek istiyorsanız oraya tıklarsınız. Browser'den dresi kopyalayıp domaininizi o adrese yonlendirirsiniz. Ben öyle yapiyorum ve henuz bir sorun cikmadi..
Link vermenize birsey demiyor sedo. Popup acmak yasak..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5