İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Hakkında Ögrenmek Istedigim...

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar nerdeyse forumun her yerini dolaştım herkes sedo tryi banladıgını söylüyor ve okadar cok turk sitesi gördüm sedo ile hala calisan ögrenmek istedigim su sedo hala turkiyeye ödeme yapıyormu? yada bu türk siteleri olupta sedoya yönlendiren arkadaşlar yurt dışındamı yaşıyor?

sedo ile 1 ay calistim vede 1 ayda 457euro çıkardım tr yi banladıgını ögrenince yönlendirmeyi kaldırdım bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo hilesiz çalışan herkese halen ödüyor... Bir ara saçmaladı.... Kapattı falan ama artık akıllandı herhalde..........
Yurtdışında oturanların bir ayrıcalığı yok.. Sonuçta ziyaretçi Türkiye'den...

V

vєga

Misafir
valla benim hep küçük paralardı ama hepside geldi
1ay çalıştım diyorsunuz o ödeme gelmedimi ?

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet vega o ödeme geldi hic beklemeden banlandı tr felan dedikleri icin devam etmedim sedoya.

V

vєga

Misafir
yok öyle bişey.
sen devam et bence herkes aıyor ödemesini hile yapmadığı sürece..

M

murme

Misafir
evet hile yapanların uydurmasi o sedo ödüyo arkadaşlar

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki arkadaşlar banka hesap bilgimi düzeltmeye calistigimda söyle bir yanıt alıyorum

The country code for this IBAN is incorrect! The IBAN must begin with the country code TR

bu nedir ?

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo ödüyor ama adamı catlatıncaya kadar kastırıyor 100€ üzerine cıkınca çamur yapıyorlar. hilesiz hersey yolunda ama nekadar yapmasanda adamlar taktik icabı soruyorlar herhalde maile cevap vermezsen siliyorlar hesabını

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 6 aydır çalışıyorum sedo ile hiç bi sorun yaşamadım sadece son bu ay biraz paramı gerç yolladı geçen aylara göre başka sorunum yok Birde sedoya domain satarsan seni çok sevio :) örnek : ben :D

iyi çalışmalar
Saygılarımla

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IBAN kodu içinde bilgi veriyim iban kodunu subenden alıyorsun bhen kendi şubemden almaya çalıştım ama bilmiyorlardı galiba cunku yanlış iban kodu verdiler.
Daha sonradan türkiye iş bankası ile çalıştığımdan türkiye iş bankası web sitesine girerek acil IBan kodu lazım dedim ve e-mailime 1 saat içinde ulaştı eğerki türkliye iş bankası ile çalışıyorsan hemen web iletişim sisteminden türkiye iş bankasına ulaşırsan 1 saat içinde IBAN kodunu alıp

IBAN* The IBAN (International Bank Account Number) is a coding system used for accelerated wire transfers within Europe. If you have an IBAN, we can send you your payment up to twice as fast! If your bank is in Europe but you don't yet know your IBAN, please ask your bank.

Burada yazılan yerede ALDIĞIN IBAN Kodunu ekleyip paranı gelmesini bekliceksin ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5