İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Hakkında

D

deja-vu

Misafir
gunluk 3k lık tekıl hıtı bulunan bır steden sedo dakı domaıne zorunlu tık yaptırsam yermı yerse gunluk getırısı nedır hesapta ufak bı para var gıtmesını ıstemıyorum yanlıs bı ıslem yapmıyalım?

A

Airborne

Misafir
Seni sedo banlar
Demedi deme. Sedo baska sitelerde backlinkleri hile olarak görür. Ay sonunu getiremezsin bile. Haftasinda banlanma maili gelir

D

deja-vu

Misafir
Unique Views 60
Clicks 17
Revenue €1.97
2*30=€60 gecmıyo

2 2 artıyo dusuk bı rakam baska ne gıbı bı ıslem yapabılırız.ılla bı ste acıp yuksek hıtlere ulastıktan sonra sedo mu yapmak gerek?

A

Airborne

Misafir
deja-vu' Alıntı:
Unique Views 60
Clicks 17
Revenue €1.97
2*30=€60 gecmıyo

2 2 artıyo dusuk bı rakam baska ne gıbı bı ıslem yapabılırız.ılla bı ste acıp yuksek hıtlere ulastıktan sonra sedo mu yapmak gerek?
Sedo asla popup yada tiklatma gibi hile yemez. Cünkü cok profi calisiyorlar. Önce domainin tarihine bakarlar. Sonra arama motorlarindaki durumuna. Sonrada hitlerin nereden geldigine. Eger ref göremezse sana mail atar nereden bu degirmenin suyu. Sende birsey diyemezsin ve sut.
Eger tiklatma yaparsan sana mail yollaman atar o zaman.
Yani sedo ile kötü olma.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazır konu açılmış bende bi soru sorayım...

şimdi diyelim sedo'da 300 € birikti ödeme yapıcaklar ama bizim paypal hesabı $ olarak geçiyor...

şimdi 300 € dolara ayarlanıp mı hesaba geçiyor yoksa 300 $ olarak mı hesaba geçiyor...

bunu € almak için ne yapmak gerekiyor...

A

Airborne

Misafir
PayPal hesaplari ne olursa olsun fark etmez. Gönderen japon yen i dahi yollasa o günkü kurdan $ a cevrilir.
Birsey olmaz yani

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 ay uzun bi zaman :) günlük 9-10 € toparladın mı ayda 300 rahat görülebiliyormuş... umarım bi aksilik çıkmaz...

A

Airborne

Misafir
keyfinebak.com' Alıntı:
5 ay uzun bi zaman :) günlük 9-10 € toparladın mı ayda 300 rahat görülebiliyormuş... umarım bi aksilik çıkmaz...
Sana demistim bu alemin krali sedo diye :) Ödeme konusunda bir aksilik yapmaz. Tabi hile olmazsa

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok hile ilede benim işim olmaz...

direk siteyi kur hiti bul sonra sedoya yatır... ödemelerdede sorun yaşamazsak uraşmam artık başka bişiyle...

yok adsense atcakmış yok sponsormuş reklammış nıch benim grafiklerde şu an en iyisi sedo :)

A

Airborne

Misafir
Sedo baska sitelerde backlinkleri kabul etmiyor ona göre :)
Yani web directory ler olsun baska sitelerde kalan linklerin. Bunlari hile olarak algilayabilir

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlarıda temizliyorum :)

aip etmesin oda bi dünya para kazandırıyoruz... ben 3 kazanıyorsam o 5 kazanıyor yamuk yapmasın bi koşu gider merkezlerine molotof kokteyl atarım. çilekli kokteyl hatta :p

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zamanında hileler yüzünde verdiği paranın değirini düşürdü.şimdi herşey yolunda.hile yapılıyor hem kendi sitesi gidiyor hemde türkiye zedeleniyor.bırak kardeşim sedoya kalsın ne kadar getirirse getirsin saolsun hakkını veriyor sedo herkesin..1,5 yıldır çalışıyorum hiçbir sorun yaşamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5