İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Hakkında

akifokur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sedoda yaklaşık 3 aydır 9 ad. domainim var.1 tanesi hariç diğerlerini hiç kullanmadım.sıfır aldım ve bir gün lazım olur diye bekletiyordum.sedoyu öğrendim ve oraya yönlendirdim.Bunun haricinde ne bir siteden link verdim nede arkadaşların bahsettiği popup gibi buna benzer şeyler yapmadım.
Sonradan farkettim ki arkadaşlar bu domainler üzerinden paralar kazanıyorlar.
Şimdi benim merak ettiğim sedodan en doğru nasıl para kazanılır.Tabii işin içinde hile olmadan.Çünki eninde sonunda banlanıyor herkes.
İnsanların bu sitelere giriş şekilleri ban olayını nasıl etkiliyor.yani direk adreslemi,arama motorlarından arayarak mı yoksa başka siteden link vererekmi?
Ayrıca kontrol panelimden domainlerime fiyat belirlemek için minumum offer yazan yeremi yoksa price yazan yeremi değer vermem gerekiyor.

Cvplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sedoya domain parkederek para kazanmak için

1 - domainin hitli olması lazım
2 - o hitlerin büyük kısmının organik yani google kaynaklı olması lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5