İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO için ÜCRETSİZ DOMAIN alma. !

kaan72

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SEDO İÇİN ÜCRETSİZ DOMAIN ALMA

Merhaba Arkadaşlar,

Şimdi sizlere nasıl ÜCRETSİZ bir DOMAIN alınacağını Resimli Olarak Anlatıcam.

Öncelikle Ücretsiz Domain hizmeti veren sitemize BURADAN giriyoruz.

ŞİMDİ BAŞLIYALIM.

1.) sitedeki boş kutucuğa almak istediğiniz site ismini girin.sonra "Kullanılabilirliği kontrol et" tuşuna basın.
resim1io3.gif

2.) Ben deneme olarak "denemesite" yazdım.ve kullanılabilir durumda."Kayır işlemine devam edin" tuşuna basarak işlemimize devam edelim.
resim2kq4.gif

3.) sitede hesabımız olmadığı için yeni bir hesap oluşturucaz. "Şimdi bir hesap oluşturun" a tıklıyoruz.
resim3ak3.gif

4.) kutucukları alttaki resme göre dolduruyoruz çoğunu sallayın :)
ama e-mail adresinizi sallamayın neden derseniz sitede oturum açarken email adresinizi yazıyorsunuz yani kullanıcı adınız email adresiniz oluyor.

resim4qe0.gif

5.) sitemizi kayıt ettik.sitemizi somee'den aldığımız hosta yönlendirmek için "Kur" a basıyoruz.
resim5se7.gif

6.) burada 1.seçeneği seçiyoruz ve kutucukları alttaki resime göre dolduruyoruz. son olarak'ta "Kur" a basıyoruz. ve artık sitemiz hazır.
Herkese Hayırlı olsun.

resim6uq8.gif

Sitemiz sedo için hazır sedo hesabımızdan sol tarafta bulunan "Add Domains" bölümünden sitenizi ekleyebilirsiniz.

hasanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tip şeylerden harçlık çıkarmak yerine birkaç kişi bir araya gelip de daha önce denenmemiş birşeyler üretse nasıl olur? 2 adam garajda Youtube'u veya Blogger'ı keşfederken,bizim sahte tıklamalarla vakit harcamamız çok saçma.Beyin denen organ "düşünmek" için değil mi?

Yanlış anlamazsın umarım Kaan

hasanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O şekilde düşünmemek lazım.Belli ki birşeyler konusunda yardımcı olmak istiyor insanlara...Bak ne kadar emek vermiş anlatacağı konuyu hazırlarken.
Benim sadece demek istediğim;harcanılan bedensel emekle,düşünme gücünün birleştiğinde gerçekten ortaya inanılmaz şeyler çıkabileceği...Asıl o zaman insanlara yardımcı olunmuş olacağı...

"Nasıl kolay yaparım?" "nasıl az yorularak filanca işi başarırım?" dan ziyade "ne yapabilirim?" sorusu çok daha önemli.

Böyle düşünen bizlerin suçu yok aslında.Çünkü bize verilen eğitim hep o felsefeye yönelik eğitimler ve önümüze düşen insanlar hep o kafadaki insanlar.Onlar, "nasıl voliyi vururum?","nasıl paçayı kurtarırım?","nasıl hortumlarım?","nasıl kolay yoldan köşe olurum?" sorularıyla yatıp kalkan insanlar.

Her zaman her yerde her tip insan olur.Batıda da evsizler,uyuşturucu müptelaları,hortumcular gibi birşeyler başaramamış veya ahlaksızlıkla başarmış adamlar var.Ama verilen eğitimler ve düşünme yapıları bariz bir şekilde "türk mantalitesi" ile ters.Yani yukarda örnek verdiğim soruları içlerinden düşünüyor da sormuyor değiller.O soruları sormak akıllarının ucundan bile geçmiyor onların.Sorun o.

Birileri bir yerden bu döngüyü kırmaya çalışmalı.

Zaten o zaman yardımcı olmuş olursunuz insanlara.Hem kendinize,hem diğerlerine...

kaan72

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar eleştirileriniz için teşekkürler...

benim amacım kolay yoldan para kazanmak,insanları kandırmak,dolandırmak vs. vs. değil.

benim amacım insanlara yardımcı olmak şuan SEDO ile uğraşan birsürü insan var ve ordan para kazanmak istiyolar ücretli bir domain ile yapıldığını biliyorlar ama aslında ücretsiz domainlerlede yapılabiliyor ben bunu anlattım yukarda.

ve o anlatımı yapmak için çok uğraştım, uğraşmamın karşılığını alamadım.

EMEĞE SAYGI BUMU ?

Saygılarımla Kaan

hasanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abartma sen de artık.Emeğine saygı duyduğumuzu belirttik.
Madalya hakedecek bir iş yapmadığının farkındaysan,senden madalya takılacak işler yapmanı isteyenleri bunu istediklerine pişman ettirmezsin.

Altı çizili cümlemi bir daha ve yavaş hızda tekrar oku.

Haa bu arada:

Eminim çok kişiye faydalı olmuşsundur yaptığın anlatımla.Ama ben hedeflerini büyütmen gerektiğinden bahsettim.Belki diyeceksin ki "sen madalyalık ne iş yaptın?" Şu ana kadar hiçbirşey belki.Ama seninle aramızdaki fark,ben bunun farkındayım.

Alınmakla,kızmakla,üzülmekle vakit kaybetmek yanlış.

Saygılar bizden.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar eleştirileriniz için teşekkürler...

benim amacım kolay yoldan para kazanmak,insanları kandırmak,dolandırmak vs. vs. değil.

benim amacım insanlara yardımcı olmak şuan SEDO ile uğraşan birsürü insan var ve ordan para kazanmak istiyolar ücretli bir domain ile yapıldığını biliyorlar ama aslında ücretsiz domainlerlede yapılabiliyor ben bunu anlattım yukarda.

ve o anlatımı yapmak için çok uğraştım, uğraşmamın karşılığını alamadım.

EMEĞE SAYGI BUMU ?

Saygılarımla Kaan

bizi öyle salak sanıyorsunuz ki ; Sen ve senin gibiler....
"http://www.co.cc/?id=145702" bunu nasıl anlicaz peki ?

insanları salak sanmak için emek harcamak gerekmio olsa gerek....

hasanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O link ile "www.co.cc" linki arasında bir fark yok CMYLMZ.ID'nin olması birşey değiştirmiyor.

Adam kendisi hazırlamış sunumu.Artniyeti yok.Kimse kimseyi salak sanma hakkına sahip değil ve zaten öyle birşey de yok şu ana kadar.

Biraz empati kurarsak daha iyi anlayabiliriz birbirimizin aslında ne demek istediğini.

Polemiksiz.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O link ile "www.co.cc" linki arasında bir fark yok CMYLMZ.ID'nin olması birşey değiştirmiyor.

Adam kendisi hazırlamış sunumu.Artniyeti yok.Kimse kimseyi salak sanma hakkına sahip değil ve zaten öyle birşey de yok şu ana kadar.

Biraz empati kurarsak daha iyi anlayabiliriz birbirimizin aslında ne demek istediğini.

Polemiksiz.

dese ki arkadaşlar referer'im ile üye olun bende kazanayım bu kadar emek harcadım bunları hazırladım Eyvallah.....
ama o link kendileri referer linki olup bu şekilde kullanılmaktadır.
empati yapması gereken kişi aslında mesajı başlatan kişi olmalıdır.
çünki insanların bunu anlayacağını "tahmin etmesi" gerekirdi
Diye düşünüyorum ben
Saygılar

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
offf abim offf sigaraya para vermeyim biriktirin kendinize bir PHP vb.. kitap alın bişiler öğrenin bişiler üretin bunlara zaman ayırmak yerine programlama dili öğrenin ortaya bişiler çıkarın arkadaşlarınızla birleşin ortaya scriptler programlar çıkarın gençler zamanını böyle boş şeylere harcadığı gece gündüz internette joomla hekleme yöntemi aramakla zaman kaybettiği için ülkemiz bu halde

üretin arkadaşım üretin hem bileğinizin beyninizin hakkı ile kazanın hemde ülkeye faydalı olun. Böyle şeylerle uğraşmaktansa biber limon yetiştirseniz sizi yine tebrik ederim üretmemiz lazım gençliğimizi zamanımızı harcamamız değil.

kaan72

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizi öyle salak sanıyorsunuz ki ; Sen ve senin gibiler....
"http://www.co.cc/?id=145702" bunu nasıl anlicaz peki ?

insanları salak sanmak için emek harcamak gerekmio olsa gerek....

kardeşim ben kimseyi salak sanmıyorum sadece emeğimin karşılığını almak için ref linkini koydum sen üye olmayabilirsin ben kimseyi zorla o linkten üye olsun diye ZORLAMIYORUM...

Lütfen Konuyu Saptırmayın.!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5