İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo işin .okunu çıkarttı!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadarda olmaz adamlar gene sıfırlamışlar paraları yuhh yaa bu kadar adilikmi olur ya. her kurala uy gelsin adam hesabını sıfırlasın. bırakıyorum abi ben sedoyu alsınlar programlarını yama yapsınlar bi taraflarıan. yuhh yani yaa..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello,

Thank you for using our paid parking program. After carrying out a thorough analysis on your domains, we have deducted that the traffic does not in any way conform to normal trends and does not convert at all for our advertising partners.
As a result, we have decided to remove the domains from our parking system.
You may continue to use all of our other services as normal.

Thank you for your cooperation.

Best Regards,

Daniel Klotz

Mail atmışlar bide yok abi milletle dalga geçiyo bunlar...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de ayın 15inden sonra kazancım 4te birine düşmeye başladı. kesin bir işler donuyor ama bakalım...

M

M@latyæsporlu

Misafir
uyuz' Alıntı:
benim de ayın 15inden sonra kazancım 4te birine düşmeye başladı. kesin bir işler donuyor ama bakalım...

aynı olay bendede var. bu ay son zaten yar saçların lüle lüle sedo sana güle güle... elmas benim nakiti hazırla alemin en hızlı exchangegisi :)

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde kazançta yarıdan fazla düştü ne iştir anlamadım. Dün yeni domain ekledim 0.2 verdi adamlar tıklama başına bide utanmadan :) Tıklanma oranları her geçen gün düşüyor kazançlarda buna orantılı şekilde düşmeye başladı.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende dün mail attım 0.02 diye hesaplar sıfırlanmıs bence sedoda sorun var mailde gelmedi bana

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedavasms.org u hosting problemi nedeniyle bi iki gün yönlendiriyim dedim ilkgün 8.50 ikinci gün 2.50 € acayip düştü bide oran 0.2 düşmüş benimde.. bakalim ay sonu ne olcak ..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylarca tıklamaya 8-9 cent veren domain ayın 15inden itibaren 2 cente düşüyor kesin bir iş var.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo bitmiştir artık.... başka yerlere bakıcaz artık arkadaşlar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakalım da var neden dinlemiyorsunuz ki beni? :) ben 3 aydır 0.02 ile çalışıyorum sedo ile. sebebini sorduğumda, trafiğin kalitesiz olması dediler. haklılar adamlar, siz yabancı firma/reklamveren olsanız bizim gönderdiğimiz trafiği kabul edermisiniz? adam bizden gelen trafiği ne yapsın ki, adam para kazanmak için reklam veriyor, türk ziyaretçi ne kazandırabilir adama hit fazlalığından başka.

H

Hostmekani

Misafir
ploopa katılıyorum.Birçok sponsor gibi sedoda Türkiyeye ödeme yapmayı kesecek ve bunu yavaş yavaş belli ettiriyor herkese.
Bana göre bu gidişle birçok sponsor daha türk trafiğine para ödemeyecek.Türkiyede ödeme yapılmayacak.Umarım o günleri görmeyiz :)

C

c4®

Misafir
@arkadaşlar hiç sedoya b.k atmayın suçu biz Türk webmasterları olarak kendimizde arayalım ; sedodaki park halindeki bir domaine bunca olaydan sonra pop-up açan zihniyetler , sedo gibi geniş bir organizasyondan , Türkiyeye yasak getirecekler.
Sedo 'da haklı hangi biri ile başetsin ki ; her internete girdiğimde hile yapan 5 'ten fazla site görüyorum.

M

murme

Misafir
beyler google in partneri böle bişi yapamaz bence şikayet edin google a bi aciklama yapar size

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim tıklama başına 2 cent. ziyaretçilerimin %80 i amerika ve kanada dan %15 i falan da avrupadan. çok ilginç bir şekilde ayın 15inde 2 cente düşürdü komple...

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo cok yakinda tüm türkleri ya cikarcak ya kacircak. bir arkadas icin aradigimda cok acikca belli ettiler. öyle böyle demenin de alemi yok. yapanda sizsiniz alanda verende. adamlar bu lafdan nefret etsemde diyorsunuya kazandiginiz zamanlar sistemli calisiyor diye aynen öyle yapiyor. ne türk hitleri. siteleri nede webmasterleri uymuyor bu sisteme zati basdan bellidi bu sekilde olcagi bence ne kazandimsa kar dicegniz.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkez hep bana hep bana diyor.Kendini reklam verenin yerine koyan kaç kişi vardır ki, reklam veren müşteri kazanmak için reklam veriyor ama birçok Türk pop up açarak adamın parasını boşuna tüketiyor.Amerikada, yeni çıkan köpek mamasının reklamını yapmak için sedoya reklam veren bir firma,
istermi hiç ufradan yada karstan tıklama yapılsında parası onlara gitsin.
Sizce mantıklımı ?

Sedoda kendi çıkarlarını korumak için yani reklam verenini kaybetmemek için bu kararları tabi ki alacaktır.Almazsa zaten sedonun kendisi kalmaz, iflas eder.

Bu ay içinde parası sıfırlanan yada gönderilmeyen kendi arkadaşlarımın kazançlarını aynen yazıyorum siz karar verin bu adamlar yeni ingilizce bir domain alıp sitelerinden pop up açtı ve degişik hile yöntemleriyle aşağıdaki paraları kazandıklarını legalpara ettiler ve sedo hesaplarını kapattı şimdide sedoya küfür ediyorlar.

birinin 1900€
birinin 1200€
birininde 870€

Bende sedodan düzenli ödeme alıyorum ama hiç 100€ yu geçmedi aldıgım para tık başınada 0.04€ veriyor bana çünkü domain çok eski ve alexa rank ilk 30.000 domain arasında.Bunlar yüksek tık ücreti verilmesinde bir etkendir öyle yeni alınan bir domaine sedo 0.05€ tık ücreti falan vermez.Her domaine hakkını veriyor sedo kimsenin haksız yere atılacağını yada sıfırlanacağını düşünmüyorum.

işte 26 günde kazandığım para bu sedoda:

Revenue in May up to now: € 81.73

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bazı domainlerimi koydum oraya ama hiç biyerden hit yollamıyorum ne gelirse domainden 3 veriyor... hesabım sıfırlanmamış

A

altar

Misafir
hmm, çok doğru yazmışsın, hep kendi açımızdan bakmayalım.

yoktur' Alıntı:
Herkez hep bana hep bana diyor.Kendini reklam verenin yerine koyan kaç kişi vardır ki, reklam veren müşteri kazanmak için reklam veriyor ama birçok Türk pop up açarak adamın parasını boşuna tüketiyor.Amerikada, yeni çıkan köpek mamasının reklamını yapmak için sedoya reklam veren bir firma,
istermi hiç ufradan yada karstan tıklama yapılsında parası onlara gitsin.
Sizce mantıklımı ?

Sedoda kendi çıkarlarını korumak için yani reklam verenini kaybetmemek için bu kararları tabi ki alacaktır.Almazsa zaten sedonun kendisi kalmaz, iflas eder.

Bu ay içinde parası sıfırlanan yada gönderilmeyen kendi arkadaşlarımın kazançlarını aynen yazıyorum siz karar verin bu adamlar yeni ingilizce bir domain alıp sitelerinden pop up açtı ve degişik hile yöntemleriyle aşağıdaki paraları kazandıklarını legalpara ettiler ve sedo hesaplarını kapattı şimdide sedoya küfür ediyorlar.

birinin 1900€
birinin 1200€
birininde 870€

Bende sedodan düzenli ödeme alıyorum ama hiç 100€ yu geçmedi aldıgım para tık başınada 0.04€ veriyor bana çünkü domain çok eski ve alexa rank ilk 30.000 domain arasında.Bunlar yüksek tık ücreti verilmesinde bir etkendir öyle yeni alınan bir domaine sedo 0.05€ tık ücreti falan vermez.Her domaine hakkını veriyor sedo kimsenin haksız yere atılacağını yada sıfırlanacağını düşünmüyorum.

işte 26 günde kazandığım para bu sedoda:

Revenue in May up to now: € 81.73

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi