İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo kasım ödemesi yapıldı

linkvadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bugün farkettim
ayın 7 sinde falan onaylanan ödemeler bugün yapılmış
az bişe ama ilaç gibi geliyor bir öğrenciye
bol kazançlar...

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkvadisi' Alıntı:
bol kazançlar...

Hile yapmaya devam edersen bu sedo'dan aldığın son para olur benden söylemesi.

G

Gencadam

Misafir
Sitene girince ortada açılan sayfa seni gümletecek büyük ihtimal haberin olsun linkvadisi.

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkvadisi' Alıntı:
bol kazançlar...

hangi banka ?
komisyon kesildimi ?

linkvadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu bilmyiordum

bende kaldırdım ama bilmiyordum hile olduğunu
sp2 den geçen pop-up kodu olsa pop-up açacam ama o da yok

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
artık uye olmakda zor sanırım geçen gun baktım bır suru şey soruyor

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sedo?yabancı kaldım açıklama yapsanız bizde ilgilenebilliriz

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sedo?yabancı kaldım açıklama yapsanız bizde ilgilenebilliriz

Sedo bir alan domain parking (alan adı parketme) sistemidir. Kullanmadığınız ya da satmak istediğiniz domain namelerden (alan adlarından) kazanç elde etmek istiyorsanız bu servisi kullanabilirsiniz. Sedo, Bunun için yapmanız gereken domaininizi (alan adınızı) Sedo'ya yönlendirmek. Sedo, (domaininizi)alan adınızı yönlendirdikten sonra sayfanızda reklamlar göstermeye başlıyor. Sayfanıza giren kişiler, reklamlara tıkladığı zaman 0.02? - 2? arasında para kazanıyorsunuz.

Kaynak; google

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yani satmak istediğim domaini buraya yönlendiriyorum peki site içerik siliniyormu

Adwors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tabiki silinir belli bir sure sonra, Satmak istediginiz domain kaliteli ise pop-up vb seyleri kullanmaniza gerek yok zaten musteri cikar.
Sedo.com'da parking isinden para kazanilmaz kazanilsa dahi cok kucuk miktarlar kazanabilirsiniz.
Parking isinden hile yapmadan para kazanmak icin elinizde ki domainlerin kaliteli ve ya typo typins olmasi gerekli, Bu sekilde ayda xxx,xxxx,xxxxx $ kazanabilirsiniz.
Bunun icinde sedo.com'u secmeyin, Daha fazla odeme yapan parking sponsoarlari var.

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sedo ya kayıtlı bir domain var. adım soyadıma açılmış. bunu anlamayanlar benim zannediyor. bunu nasıl kapatabiliriz arkadaşlar? fikri olan var mı? üstelik aratınca google da da çıkıyor.

?

SamimiEgeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki silinir belli bir sure sonra, Satmak istediginiz domain kaliteli ise pop-up vb seyleri kullanmaniza gerek yok zaten musteri cikar.
Sedo.com'da parking isinden para kazanilmaz kazanilsa dahi cok kucuk miktarlar kazanabilirsiniz.
Parking isinden hile yapmadan para kazanmak icin elinizde ki domainlerin kaliteli ve ya typo typins olmasi gerekli, Bu sekilde ayda xxx,xxxx,xxxxx $ kazanabilirsiniz.
Bunun icinde sedo.com'u secmeyin, Daha fazla odeme yapan parking sponsoarlari var.

hocam peki hangi parking sponsorunu önerirsiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5