İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo mu yoksa?

batmanteam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba.
kısacası elimde uzun zamandir kullandığım bir domain var ve satmak istiyorum cokozel.net sanırım cok kisi duymuştur bu ismi eskiden showtv nin boyle bir domainide vardı ama neyse kısacası populer oldugunu dusunuyorum.
oncelikle bu domaini nerde satışa çıkarabilirim? sedo mu? yoksa birkaç host firmasının market place leri var (registerfly.com) vs vs.. hangisini oneriyorsunuz? ve sizce (sadece tavsiye istiyorum) ne kadar paha biçmeliyim? hangi yolu takip etmeliyim artı bu adamlar havale yoluylami parayi yollar?
teşekkürler cevap yazan\yazmayan herkese.
saygılar.

C

coklenyez

Misafir
domainin ne kadar geçmişi veya başka bişeyi olsada pek yabancıların talep edeceğini sanmıyorum
türk kullanıcılıarda öyle çok büyük bi para vermiyorlar yani ben burada 45.000 tekilli siteye 1500€ dedim kimseden ses çıkmadı sen 750-1000€ bu civarda bi paraya satarsın
domain yabancı olsa yurtdışında yüksek rakamlar dönüyor tavsiyem eğer domain satışından para kazanmayı düşünüyorsun yabancı siteler aç hit kazandır ve sat

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo'da bence iyi birfiyata gidebilir.. sedo'ya ekle bir sey kaybetmezsin bu arada sedo'nun parking servisine yönlendir domain satilana ladar sana epeyce bir kazandirir... sedo'da en cok satilan domainlerin hiti.. görüntülenmesi.. cok kolay satilacaina inaniyorum ama .Net uzantili olmasi biraz zaman alabilir.. orasinida söylecek bir sözüm yok bekleyecegiz..

batmanteam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok

tamamda fiyat olarak ne kadar onersem iyi olur hani magazinel bir isim ya belki ordan biraz rabet gorur..
fiyat?

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit ını soylersen yardımcı olunur
dazlak.com uı burda 1500 e sttım kımse alamdı sedoda 3500 e gitti,
para havale ıle gelıyor prosedur işlemlerı 1 hftada bitiyor 2. hafta olmdan para hesabında :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5