İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Odedi

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gencadam' Alıntı:
2 hesabım var, İş Bankası hesabıma geçen hafta ödeme geldi. Ama Garanti hesabıma hala ödenmedi. Garanti'ye ödeme isteyip de alan var mı?

işbankası herhangi bir komisyon kesmiyor değilmi ?

ve sedoda
National Bank Code
yazan yere ne yazdın ?

M

murme

Misafir
ben gelen havaleyi garanti bankasına yollattım sadece 17€ kestiler valla

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal ile alıyorum ödemeleri. sorunsuz. domain sattım iyi paraya o da geldi transfer ile.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen ay bana akbankasından gelmişti , ben garanti kullanıyorum ve 20$ civarı kesmiş ben niye şimdi 3 domain parasını akbank a yedireyim diye düşündüm :) daha önce direk alman bankalarından geliyordu ve kesinti olmuyordu .paypal a alıyorum o parada zaten domain olup geri dönüyor .

G

Gencadam

Misafir
manyax' Alıntı:
işbankası herhangi bir komisyon kesmiyor değilmi ?

ve sedoda
National Bank Code
yazan yere ne yazdın ?

İş Bankası komisyon kesmiyor bende. 2 sedo hesabım var, İş Bankası için ne yazdıysam, Garanti için de, aynı şekilde doğru bilgiler girdim. İki hesapta da IBAN yazılı, iki hesabım da da National Bank Code kısmında sadece hesap numaram yazıyor. Şube kodu yazmadım. IBAN yeterli aslında. Ama Garanti hala yatırmadı ücreti.

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben garanti bankasından aldım, para aynen yattı,hiç kesinti olmamış, ama bankada hem ytl hemde döviz hesabım var.

G

Gencadam

Misafir
Bende de iki tür hesap var honeymoney. Sen hangisine istedein ücreti. Bende euro değil dolar hesabı var ama. Sedoda euro alıyorum, YTL hesabıma istedim.

mavikumtanesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HONEYMONEY' Alıntı:
ben garanti bankasından aldım, para aynen yattı,hiç kesinti olmamış, ama bankada hem ytl hemde döviz hesabım var.

Keserler birdahakine merak etme iki aydır 17 ve 18 euro kesiliyor benden sebebini araştırdım ve şunu dediler; Merkez daha evvelden kesinti yapmamızı istemiyordu ama son iki aydır şubelerin kesinti yapmasını istiyor diye abuk ve sabuk bir cevap aldım... Yıllardır o banka ile çalıştığım halde o zaman sizinle çalışmamın bir espirisi kalamdı dedim bende, sonuç bu arkadaşlar GARANTİ BANKASI kesiyor...

G

Gencadam

Misafir
mavikumtanesi' Alıntı:
şunu dediler; Merkez daha evvelden kesinti yapmamızı istemiyordu ama son iki aydır şubelerin kesinti yapmasını istiyor

Bugün aynı cevabı ben de aldım Garanti Banaksı'ndan. Para gelmiş ve açıkta bekliyormuş ne zamandır. Dolar da olsa Euro da olsa 20 dolar veya 17 euro kesiyorlar. İş Bankası bu açıdan iyi. Dövizden hiç kesinti yapmadan YTL'ye çevirip YTL hesabına yatırıyor. Garanti'de Euro hesabım yok diye açıkta bekletmişler. Neticede param gelmiş, ama kesintiye uğrayacak.

G

geyik.net

Misafir
Bu paranın yurtdışından swift ile geldiğini varsayarak konuşuyorum;

geçen sene banada yurtdışından paralar geliyordu. Bazı Yapı Kredi şubeleri parayı blokluyordu... ve parayı çekmek istediğimi söyleyince hesaptan bir miktarını kesip geri kalanı gene yabancı para olarak ödüyorlardı. Ancak parayı 1 ay kadar bloklu bırakıp hiç kesintiye uğramadan da alabiliorsunuz. Bir bankacı tanıdığım bana paramı teleweb den bozacağını söyle senden masraf almazlar dedi ondan sonra da hep ben yabancı para kullanmak istemiyorum sadece telewebden yada bankamatikten bozacağımı söyledim ve ondan sonra para gelsede bloklamadılar buda size küçük bir ipucu olsun benden ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5