İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo ödeme ilgili ile soru?

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo'dan biriken paramı nasıl hemen alabilirim.yada paramı gönderin dediğimde paypal ve normal hesaba havale ile ne kadar sürede gönderiyolar.ve kazançlarımı paramı istediğimde mi inceliyolar yoksa.hile falan varmı diye ?

Saygılar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temmuz ayında kazandığın para ayın 12si 13'ü gibi paypal hesabına, 20 sine doğru da bankana havale olarak gelir. paranı gönder demiyorsun, paypal için alt limit olan 20$'ı, havale için 50$'ı geçtiği anda otomatik yolluyorlar. hesabını ayın 10'u civarı inceliyorlar, hile varsa ödemeyeceğiz, yoksa ödeyeceğiz diyorlar.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım.ben hiçbir bilgi girmemiştim.paypal yada banka bilgisi şimdi girdiğim anda yollayacaklarmı paypal hesabı yazsam.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal bilgilerini şimdi girersen dediğim gibi 12si civarı paranı alırsın. ilk önce kontrolden geçiyor hesabın. geçmiş aydan birikmiş paralarını da alırsın. yalnız bilgilerini girerken ödemeyi paypal ile istiyorum seçeneğini seçmeyi unutma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5