İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo ödeme

E

European

Misafir
Gönderilmiş derken hesaba ulaşandan mı bahsediyorsun?
"ödendiğine dair " - ( paid ) ibaresi ayın 9 unda yazıldı panelde
sanırım yarın - öbürgün hesaba geçer

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Billing te gönderildimi yaziyor diye sordum..
ed amca göndercez dedi ama benim billing te bişey yok bi mail dahami atsak
European sen ed'in dilinden anlarsin bişeyler karalarmisin rica etsem mail gönderiyimde beni unutmasin . partner programindan kazandigim paralarin 15 de gönderilecegi söylenmişti gönderilmedi ne zaman gönderirsiniz gibilerinden ::))

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bugun ödemem geldi bankaya 2 saat önce kontrol etti hatta taksil bile ettim
bu ay adıma havale etmişler hesaba atmamışlar bankasını arayın derim. ben google ceki vermeye gittim dedim adıma havele varmı diye sorayım dedim evet adınıza var dedi :p bende hemen cektim.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayın 8. inde gönderilmiş benim 2 hesabıda aynı günde göndermişler .

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama ben parkingten kazanmadim partner programindan kazandim onun ödeme zamani farkli heralde ondan gecikti

B

baybars

Misafir
Dün yattı hesaba para fakat sedo hala düşmemiş parayı... Bidahamı gönderecek ne :)

zibidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada geldi ama paypalim kapandi para ortada kaldi..

Dear Serkan,

Hello from Sedo.
I am contacting you as we recently tried to pay you your parking earnings but there was a problem with your Paypal account which meant you were unable to receive funds.
Could you please contact Paypal at your earliest convenience to get this sorted out.

Kind regards,

napcaz bilmiyorum yani.

A

altar

Misafir
zibidi' Alıntı:
banada geldi ama paypalim kapandi para ortada kaldi..

Dear Serkan,

Hello from Sedo.
I am contacting you as we recently tried to pay you your parking earnings but there was a problem with your Paypal account which meant you were unable to receive funds.
Could you please contact Paypal at your earliest convenience to get this sorted out.

Kind regards,

napcaz bilmiyorum yani.

dostum yeni paypal al, ona iste. şimdi olmasa bile sonra verify edersin.

E

European

Misafir
valla birader Ed'e yazayım problem değil de, lavuk bana uyuz olmaya başladı. kankalığımız tehlikede yani :p
2 gün önce mail yazdı . diyorki sitenize teklif var, ama siz kabul etmemişsiniz. niye etmediniz. gelin satalım cart curt
züe la dümbelek yazdım gayet ince bir dille :p
satmıyorum dedim. hakkımı yediniz. boğazınızda dursun. ben vazgeçtim satmaktan. ya programa tekrar dahil edin beni yada satmam
cevap yazdı : olmaz kabul edemeyiz
bende o zaman takıl kafana göre yazdım:)

valla birader eğer panelinde ödenmedi yazıyorsa, Ed sanırım kıllık yaptı sana

ama alamazsan yine söyle bi yazayım ona:)

E

European

Misafir
şimdi baktımda hesabıma. daha gelmemiş
gelir herhalde 1-2 gün içinde. panelde ödenmiş yazıyor
Ed dombalağı böyle bir riski göze alamaz bana ödeme yapmama gibi :p
neyse dur ödeme gelsinde ben bir yazıp sıvayayım onu :)

G

Gencadam

Misafir
Geçen ay "parkingden para kazanamayacaksınız" diyen sedo bugün paramı yatırmış banka hesabıma. Önce güleyim, sonra ağlayacağım :)

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar hala benim hesapta bişey yok
ben parkingten kazanmadim partner stats programindan kazandim ingilizcem olmadigi icin tam olarak çözemedim ödemenin ne zaman yapilacagini. ingilizcesi olan bi arkadas partner stats / FAQ bölümüne bi bakabilirmi :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5