İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo ödemeler onaylandı

F

fatihhk

Misafir
Arkadaşlar ödemeler geldi.Paypalınızdan ödemenizi "Accept" yapabilirsiniz:)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
Arkadaşlar ödemeler geldi.Paypalınızdan ödemenizi "Accept" yapabilirsiniz:)

Demek ki neymiş, hilesiz de ödeme alınabiliyormuş :p

Ödememi aldım, teşekkürler Sedo : )

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
noldu kaç bin euro aldın :D

İnşallah binleri de göreceğim :) Şimdilik 1xx,xx€
Öder mi ödemez mi diye tereddütte kaldığım için bir süre sonra siteyi Sedo'dan çektim..Sıra geldi siteyi tekrar indexletmeye..Sonra da gelsin paracıklar :p :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
İnşallah binleri de göreceğim Şimdilik 1xx,xx€
Öder mi ödemez mi diye tereddütte kaldığım için bir süre sonra siteyi Sedo'dan çektim..Sıra geldi siteyi tekrar indexletmeye..Sonra gelsin paracıklar
:) sedo en güveniliri takma sen diğer konuşanlara bakma.. ben xxxx alıyorum bir kaç aydır sorun olmuyor.. tabi xxxx'in ne olduğu önemli ama 5'ten az 1'den fazla :p daha fazla ipucu yok ahah

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadaşalar kusura bakamayın size bir soru sorucam. Sedo dan paypal'a para yattı. (İlk defa alıyorum)

accept yaptım ondan sonra da kredi kartı menüsü falan çıktı. bu bilgileri girmedim ve yanılmıyorsam continue yapıp ana menüye geçiş yaptım. ondan sonra da accept kısmı kayboldu. (tablo aynı şekilde duruyor) ama balance kısmı hala 0$ olarak gösteriyor. acaba şuan ne yapmam gerekiyor. bir sorun yok değil mi ?

para nasıl hesabıma geçicek veya geçti mi ?

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
60 gün içinde Kredi kartı eklemezsen paran düşer. (tam günü bilmiyorum 30 gün de olabilir) İnşallah Parayı reddetmemişsindir :( ..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
yok hayır reddetme falan olmadı. accept yaptım sadece details'e hiç basmadım.
peki kredi kartı bilgilerini girdikten sonra nasıl olcak bu işlem. o redi kartı bilgileri aypalda saklı kalmicak değilmi. yanlış bilmiyorsam bir seferlik küçük miktarda para çekiyor sonra da paypal hesabına geri yatırıyor.

Peki bu kredi kartı bilgilerini Activate Account 'dan giricem değiş mi ?

son bir soru daha kredi kartı bilgilerini girdikten sona hemen aktif oluyor mu ?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yagmayok' Alıntı:
yok hayır reddetme falan olmadı. accept yaptım sadece details'e hiç basmadım.
peki kredi kartı bilgilerini girdikten sonra nasıl olcak bu işlem. o redi kartı bilgileri aypalda saklı kalmicak değilmi. yanlış bilmiyorsam bir seferlik küçük miktarda para çekiyor sonra da paypal hesabına geri yatırıyor.

Peki bu kredi kartı bilgilerini Activate Account 'dan giricem değiş mi ?

son bir soru daha kredi kartı bilgilerini girdikten sona hemen aktif oluyor mu ?

Kredi kartından 2 dolardan az bir para çekiyor ve kredi kartı extrenden(örn. garantiden netten) sana bir kod yolluyorlar o kodu paypala geri yazınca 2 dolar geri yollanıyor ve hesabın açılmış oluyor. Sanırım paypalda kredi kartı verilerin hep kalıyor geri alamıyorsun ama güvenli site, şifreni kaptırmadıkça..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
dostum yardımların için teşekkür eyer kart bilgileri kalıyorsa o zaman kötü. peki kredi kartını vermessem hani paranın geri düşeceğini yazdın ya sedo'daki hesabıma geri mi yatıyor ?

veya geri yatması için details mi demem lazım. açıkça geri yatmasını istiyorum...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Malesef anca paypal'a mail atarak belki birşeyler yapabilirsin(sanmam ama)..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sedo kullanmıyorum ama kullanıpta ödeme alanlar umarım dilediğince harcar parasını :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5