İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo onay maili

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benimde uzun süredir sedoda bulunan hitsiz bir domainim vardı geçen ay sonunda 21€ olmuş öylesine bir baktım. paypal bilgileri girilmiş bulunuyor. sedo ile ilgilenmiyorum 1.5 senedir. şimdi herhangi bir şey yapmak gerekiyor mu ödemeyi almak için?

gerekmiyor mu?

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabah satılmış bir domainim için onay maili geldi.Saat 15:21 itibariyle paypal'a ödemem gelmiş.
Parktan hala haber yok.:(

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sedo ne zaman yapıyor ödemeleri

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu harici bir sorum olacak,
Sedo'dan aylık ödemesini Garanti bankası hesabındaki YTL hesabına sorunsuz olarak alanlar varmı?
İşbankasına alanları duydum ancak garanti ismini göremedim.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl alamazsın, 4 aydır YTL hesabına sedo'dan ödeme alan arkadaşım var.
Bu konuda tecrübeli arkadaşlar bir acıklık getirirse sevinirim.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl alamazsın, 4 aydır YTL hesabına sedo'dan ödeme alan arkadaşım var.
Bu konuda tecrübeli arkadaşlar bir acıklık getirirse sevinirim.

yurt dısından paralar isme havale olarak geliyor, EFT leri geçen banka elemanı isimden parayı hesaba geçiriyor. O hesaba EUR geldiğini görünce geri göndermemek için YTL ye cevirip hesaba işliyor olabilir. Tabii kabul etmeyende olabilir.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sebebten ötürü işte Garanti YTL hesabı vererek ödeme alan arkadaş olup olmadığını sormuştum.
Çünkü İş Bankası hesabı olan arkadaşlar sorunsuz YTL hesaplarına ödeme aldıklarını biliyorum

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya beyler ben email adresim calısmadıgı icin onay filan alamadım suan yeni adresle deiştirdim acaba dun gelmesi gerekioduysa email gelmediyse bi sorun olurmu ?

ve de SEDO dan ban yiyince hesaba giriş mi yapılmıyor yoksa bize bi uyarı yazısımı cıkıyor ? nasıl anlasılıor

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha gelmedi ödeme ile ilgili mail.11 kasım son gün.Heralde o güne kadar hallolur.

D

Dot Net

Misafir
ya beyler ben email adresim calısmadıgı icin onay filan alamadım suan yeni adresle deiştirdim acaba dun gelmesi gerekioduysa email gelmediyse bi sorun olurmu ?

ve de SEDO dan ban yiyince hesaba giriş mi yapılmıyor yoksa bize bi uyarı yazısımı cıkıyor ? nasıl anlasılıor

hesaba gıremıyorsun. ayrıca mail de gelıyormaıl adresıne.

D

Dot Net

Misafir
yurt dısından paralar isme havale olarak geliyor, EFT leri geçen banka elemanı isimden parayı hesaba geçiriyor. O hesaba EUR geldiğini görünce geri göndermemek için YTL ye cevirip hesaba işliyor olabilir. Tabii kabul etmeyende olabilir.

iş bankası için konuşuyorum. işbankasında interaktıf bankacılık hesabım var. hesabıma baktım gecen ay. para gelmemişti. bankaya gıttım (balıkesir-burhaniye subesı) adıma havale geleceğini söyledım. adımı söyleyınce gırıs yaptı ve paranız hesabınıza geçmiş dediler ve param geçmişti hesabıma. bunun nasıl oldugunu sordum. yanı paranın adıma gelmiş olması ve benım bankaya gıderek parayı ytl ye cevırmem ve o şekilde çekmem gerektıgını sanıyordum. bana verılen cevap :
hesap numaranız verıldıgı için para dırek hesabınıza geçirilmiş dendı.
yanı ytl hesabım var + işbankası + hiçbiri şlem yapmadan param hesabıma geçti geçen ay arkadaşlar. bilginize

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo onay

arkadaşlar bende sedo payments bölümünde geçen ayın kazançları gözükmemeye başladı nededindir bilinmez ? sizdede öylemi örneğin ekim ayında kazandığım 450 euro şuan onun yerine 0 gözzüküyor

Total sum of all paid amounts: € 138.04
Total earnings to date: € 0.00

Month Earnings Paid Credit
September 2006 €xxx.xx 10/10/06 1318239
October 2006 €0.00 no -

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de aynı oldu, 3 hesap banlandı, ekim kazançları sıfırladı, ama giriş yapabiliyorum. ilginç, sanırım sedo, banlamayı kaldırdı, kazançlara el koyuyor. Trafiğini düzelt ödeyim demek istiyor herhalde yada bizleri kaybetmek istemiyor. anlamadım bende :(

D

Dot Net

Misafir
daha 3 gun önce banlandı bı hesabım yanı kaldırdıgınını sanmam. yada dun kaldırmıstır :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5